وب‌سایت نود: دو مصدوم در یک دیدار از لیگ قهرمانان آسیا در تقابل دو تیم هموطن. خشونت، درگیری و حاشیه بخشی از گیم استقلال و ذوب‌آهن را تشکیل می‌داد و حضور هر دو تیم از ایران در زمین گیم کمی این میزان از اتفاقات گیم را عجیب کرده بود. در نهایت هم دو مصدوم روی دست استقلالی‌ها ماند تا هم نتیجه را در اصفهان باقی بگذارند و هم دو گیمکن‌شان را فعلا از دست بدهند. البته غیبت شجاعیان به گیم برگشت محدود نمی‌شود و احتمالا به هفته‌های ابتدایی فصل جدید هم کشیده خواهد شد. امید ابراهیمی اما گیمکنی است که احتمال دارد به گیم برگشت نرسد و غیبت او می‌تواند بزرگترین دغدغه شفر در آن دیدار حیاتی باشد. اما کدام گیمکن امید ابراهیمی را مصدوم کرد؟

ابراهیمی و بوحمدان دو گیمکنی بودند که از ابتدای گیم یا بهتر بگوییم از گیم قبلی دو تیم در دور برگشت با هم درگیر بودند. در گیم برگشت دو تیم در لیگ برتر، این دو گیمکن درگیری‌های زیادی داشتند که در یک صحنه به درگیری لفظی کشیده شد و بوحمدان در توضیح آن صحنه گفت که امید از من خواست آرام‌تر گیم کنم. خواسته‌ای که نه‌تنها در آن گیم برآورده نشد بلکه ادامه آن به آسیب هم رسید. البته بوحمدان گیمکنی نبود که امید ابراهیمی را مصدوم کرد و این کار را کی‌روش استنلی انجام داد.

 

چه کسی امید را مصدوم کرد؛ این گروه خشن

 

سه گیمکن ذوب‌آهن یعنی کی‌روش، بوحمدان و فخرالدینی در گیم مقابل استقلال بسیار خشن گیم کردند. عکس زیر خطاهای این سه گیمکن را نشان می‌دهد که بخش بیشتری از آنها در زمین استقلال انجام شده است.

 

چه کسی امید را مصدوم کرد؛ این گروه خشن

 

در نهایت خطاهای کی‌روش به مصدومیت امید ابراهیمی منجر شد، درگیری‌های فخرالدینی و شجاعیان به یک اتفاق تلخ برای گیمکن استقلال منجر شد و خطاهای بوحمدان هم دو درگیری شدید را در طول گیم به وجود آورد. در غیرعمد بودن حرکات گیمکنان ذوب‌آهن شکی نیست اما به نظر می‌رسد که خطا کردن یکی از راه‌های ذوبی‌ها برای متوقف کردن گیمکنان استقلال و یا عبورکردن از آنها بوده است. روشی که در نهایت نتیجه خوبی برای شاگردان شفر به دنبال نداشت و آنها تاوان سنگینی بابت آن پرداخت کردند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha