گاهی اوقات هست که شما کاری را یاد دارید و همیشه فکر می کنید که آن را یاد خواهید داشت اما نکته مهم این است که اگر در کار خود به روز نشوید، شکست می خورید. چندی پیش بود در کیو ام سی خواندیم که می توانید آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 را همین حالا دانلود کنید. ما هم در کیو ام سی برای یکی از دستگاه های خود این آپدیت را دانلود کردیم اما در حین  آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 با ادین (Odin) به مشکل خوردیم! پس از کمی تحقیق متوجه شدیم که یک نکته مهم برای آپدیت اندروید 8 موبایل های سامسونگ با ادین (Odin) وجود دارد و ما آن را به دلیل به روز نبودن اطلاعات خود، نمی دانستیم! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا ببینیم برای آپدیت اندروید 8 موبایل های سامسونگ با ادین (Odin) باید به چه نکته ای توجه داشت.

اگر کاربر سامسونگ باشید یا برای دستگاه این شرکت آپدیت سیستم عامل را به صورت دستی روی دستگاه اعمال کرده باشید، قطعا باید نرم افزار ادین (Odin) را بشناسید. با دانلود رام‌ی که مد نظر دارید می توانید به وسیله ادین (Odin) این رام را روی دستگاه خود اعمال کنید. ضمن یادآوری اینکه این پست آموزشی استفاده از ادین (Odin) نیست، به نکته ای که باید برای برای آپدیت اندروید 8 موبایل های سامسونگ با ادین (Odin) بدانید، می پردازیم.

من برای آپدیت دستگاه مذکور، به پوشه قدیمی نرم افزارهای کاربردی خود رفتم و Odin را اجرا کرده و مراحل لازم را طی نمودم اما گلکسی اس 7 ما هیچ اتفاقی را تجربه نمی کرد و پس از مدت زمان معمول 5 (و حتی کمتر) برای آپدیت، حدودا 15 دقیقه منتظر ماندیم اما با بررسی میزان استفاده منابع دسکتاپ خود توسط ادین (Odin) متوجه شدیم این نرم افزار هیچ کاری انجام نمی دهد و دستگاه (گلکسی اس 7) را جدا کردیم. پس از این کار گلکسی اس 7 دیگر روشن نشد و پیام نیازمند بودن به فرمت (پاک کردن) حافظه داخلی را پیش از روشن شدن دستگاه می داد.

شما باید ادین (Odin) نسخه 3.13.1 را داشته باشید

کمی در اینترنت تحقیق کردیم و متوجه شدیم که برای برای آپدیت اندروید 8 موبایل های سامسونگ با ادین (Odin) شما باید ادین (Odin) نسخه 3.13.1 را داشته باشید و با نسخه های قبلی نمی توانید موبایل سامسونگ خود را به وسیله ادین به اندروید 8 آپدیت نمایید! بدون توجه به هشدار فرمت کردن حافظه داخلی، ادین 3.13.1 را دانلود کردیم و مراحل آپدیت طبق روال همیشگی انجام شد. دستگاه پس از روشن شدن دوباره هشدار فرمت حافظه داخلی را داد.

آپدیت موبایل سامسونگ با ادین

آپدیت موبایل سامسونگ با ادین

اینجا ما با استفاده از کلیدهای ترکیبی (نگاه داشتن قفل و کاهش صدا زمانی که دستگاه خاموش است) به منوی تنظیمات پیش از بوت رفتیم و ریست فکتوری را انجام دادیم. (در این منو با دکمه های تنظیم حجم صدا بین گزینه ها جا به جا شوید و با دکمه قفل، گزینه را انتخاب نمایید.) پس از ریست فکتوری، گلکسی اس 7 با اندروید 8 به ما لبخند زد! متاسفانه به دلیل حجم کاری فرصت نشد تجربه خود را از آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 با شما در میان بگذارم اما تلاش می کنم این موضوع را پوشش بدهم.

بسیار خوب، پس به صورت خلاصه به خاطر داشته باشید که برای آپدیت اندروید 8 موبایل های سامسونگ به ادین (Odin) نسخه 3.13.1 نیاز دارید! شما از آن دسته کاربرانی هستید که بلافاصله پس از ارایه آپدیت می خواهید آن را داشته باشید یا منتظر آپدیت OTA می مانید؟ البته این سوال فقط برای کاربرای اندروید است چون کاربران iOS اصلا چنین دغدغه ای ندارند! واقعا چرا ما باید موبایلی بخریم که دغدغه اضافی به روزمرگی هایمان بیافزاید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha