می گویند تاریخ خود را تکرار می کند و همینطور است، حداقل درباره شایعات موبایل های سامسونگ! هر سال قرار است که پرچمدار بعدی کمی زودتر معرفی شود، حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر داشته باشد و حتی نسخه با نمایشگر منعطف نیز همراه آن باشد اما حقیقت این است که برای سال هاست که به خصوص اولین مورد آن هرگز اتفاق نیفتاده است! این بار این شایعه برای پرچمدارهای بعدی سامسونگ دوباره عنوان شده و می گوید که گلکسی اس 10 حدود نمایشگاه CES 2019 و موبایل منعطف سامسونگ حدود MWC 2019 رونمایی خواهند شد! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا در این زمینه صحبت کنیم.

شاید سامسونگ بعضی سال های معرفی پرچمدار نیمه اول سال خود را چند هفته ای پس از نمایشگاه MWC 2018 انجام داده باشد اما تا کنون موردی برای معرفی در نمایشگاه CES وجود نداشته است. البته عموما هر سال گقته می شود که شاید این اتفاق رخ بدهد و گلکسی اس بعدی در نمایشگاه CES رونمایی شود که اینطور نمی شود! این بار نیز در گزارشی که از کره جنوبی منتشر شده است می شنویم که گلکسی اس 10 در نمایشگاه CES 2019 رونمایی خواهد شد. به نظر ما حتی اگر سامسونگ بخواهد پرچمدار خود را زودتر معرفی کند، این کار را درون نمایشگر CES 2019 انجام نداده و کنفرانس مجزا برای آن برپا خواهد کرد.

همچنین گفته می شود شایعه طولانی مدت موبایل منعطف سامسونگ شاید در نمایشگاه MWC 2019 که دو ماه پس از نمایشگاه CES 2019 برگزار می شود، رونمایی می شود. چندی پیش مدیرعامل سامسونگ گفته بود که ما روی موبایل منعطف خود سخت در تلاش هستیم تا این دستگاه صرفا یک خروجی نمادین نبوده و واقعا کاربردی باشد!

شما چطور فکر می کنید؟ تاریخ معرفی گلکسی اس 10 کی خواهد بود؟ به موبایل منعطف سامسونگ امیدوار هستید؟ قطعا می دانیم که فرم فکتور بعدی موبایل ها به صورت منعطف خواهد بود اما اینکه نگاه کدام شرکت به عنوان مبنا به شمار برود، مشخص نیست اما یک پاسخ قطعا ته ذهن شما سو سو می زند که بوی سیب می دهد!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha