خبرگزاری فارس: سیروس دین‌محمدی در مورد وضعیت ادامه همکاری‌اش با جیم شهرداری تبریز گفت: جیم شهرداری تبریز از من برنامه خواسته و این هفته به تبریز سفر می‌کنم و برنامه‌هایم را به جیم می دهم و برای ادامه همکاری با آنها مذاکره خواهم کرد. باید ببینم که هدف جیم در فصل آینده چیست. آیا می‌خواهند که فقط برای بقا تلاش کنند یا هدفشان صعود به لیگ برتر است.

وی افزود: من در دو فصل گذشته دو تیم را در لیگ یک حفظ کردم اول راه آهن و بعد هم شهرداری تبریز، امتحانم را در لیگ یک پس داده‌ام و دوست دارم فصل آینده تیمی داشته باشم که برای صعود به لیگ برتر مبارزه کند. البته به جز جیم شهرداری تبریز یکی دو پیشنهاد دیگر هم دارم که فعلا نمی‌توانم اسم آن جیم‌ها را بیان کنم.

مربی اسبق استقلال در مورد قهرمانی این تیم در جام حذفی و گیم با ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال تیم خونه به خونه را دستکم گرفته بود و گیمکنان تصور می‌کردند سه چهار گل به حریف می زنند اما در عمل دیدید که تیم خونه به خونه مقابل استقلال خوب گیم کرد. به نظر من تفاوت زیادی بین تیم‌های لیگ برتری و لیگ دسته اولی نیست. خود من در لیگ برتر مربی بوده ام و در لیگ یک هم دو سال سرمربیگری کرده‌ام تفاوت زیادی از نظر فنی بین این تیم‌ها نیست. برخی تیم های لیگ یک بسیار با کیفیت هستند.

وی افزود: استقلال گیم سختی مقابل ذوب آهن خواهد داشت. از اینکه در این مرحله یک تیم ایرانی باید حذف شود ناراحت کننده است اما این مسابقه برای هر دو تیم بسیار سخت خواهد بود. امیر قلعه‌نویی چندین سال سرمربی استقلال بوده و به خوبی این تیم را می‌شناسد و آبی پوشان کار سختی مقابل ذوب آهن دارند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha