ایسنا: ۶۴ دیدار در جام جهانی روسیه برگزار خواهد شد تا سرنوشت قهرمانی مشخص شود.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۳۲ تیم در پهناورترین کشور جهان برگزار می‌شود. جام جهانی قرار است از ۲۴ خرداد با گیم افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز شود. گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا، مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ، پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

گروه E : برزیل، سوئیس، کاستاریکا، صربستان

گروه F: آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

 

** برنامه گیم‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

روز ۱

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه- عربستان اسپورتگاه لوژنیکی

روز ۲

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ مصر- اروگوئه اسپورتگاه اکاترینبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش اسپورتگاه سن پترزبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا- پرتغال اسپورتگاه سوچی

روز ۳

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه- استرالیا اسپورتگاه کازان

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین- ایسلند اسپورتگاه اسپارتاک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ پرو- دانمارک اسپورتگاه سارانسک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی- نیجریه اسپورتگاه کالینینگراد

روز ۴

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا- صربستان اسپورتگاه سامارا

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان-مکزیک اسپورتگاه لوژنیکی

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل- سوئیس اسپورتگاه روستوف

روز ۵

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد- کره جنوبی اسپورتگاه نیژنی نووگورود

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک- پاناما اسپورتگاه سوچی

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- تونس اسپورتگاه وولگوگارد

روز ۶

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال اسپورتگاه اسپارتاک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن اسپورتگاه سارانسک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر اسپورتگاه سن پترزبورگ

روز ۷

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال- مراکش اسپورتگاه لوژنیکی

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه- عربستان اسپورتگاه روستوف

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا اسپورتگاه کازان

روز ۸

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو اسپورتگاه اکاترینبورگ

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک اسپورتگاه سامارا

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی اسپورتگاه نیژنی نووگورود

روز ۹

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل -کاستاریکا اسپورتگاه سن پترزبورگ

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند- نیجریه اسپورتگاه وولگوگارد

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس -صربستان اسپورتگاه کالینینگراد

روز ۱۰

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک- تونس اسپورتگاه اسپارتاک

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی- مکزیک اسپورتگاه روستوف

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان- سوئد اسپورتگاه سوچی

روز ۱۱

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس- پاناما اسپورتگاه نیژنی نووگورود

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- سنگال اسپورتگاه اکاترینبورگ

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان- کلمبیا اسپورتگاه کازان

روز ۱۲

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه اسپورتگاه سامارا

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر اسپورتگاه وولگوگارد

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال اسپورتگاه سارانسک

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا اسپورتگاه کالینینگراد

روز ۱۳

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک- فرانسه اسپورتگاه لوژنیکی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا- پرو اسپورتگاه سوچی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین – نیجریه اسپورتگاه سن پترزبورگ

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی- ایسلند اسپورتگاه روستوف

روز ۱۴

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی- آلمان اسپورتگاه کازان

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک -سوئد اسپورتگاه اکاترینبورگ

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان-برزیل اسپورتگاه اسپارتاک

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس- کاستاریکا اسپورتگاه نیژنی

روز ۱۵

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- بلژیک اسپورتگاه کالینینگراد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما- تونس اسپورتگاه سارانسک

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن- لهستان اسپورتگاه وولگوگارد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا- سنگال اسپورتگاه سامارا

مرحله یک هشتم نهایی

روز ۱۶

۹ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۰/ C۱ – D۲، اسپورتگاه کازان (گیم ۵۰)

۹ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ A۱ – B۲، اسپورتگاه سوچی (گیم ۴۹)

روز ۱۷

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ B۱ – A۲، اسپورتگاه لوژنیکی (گیم ۵۱)

 

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ D۱ – C۲، اسپورتگاه نیژنی نووگورود (گیم ۵۲)

روز ۱۸

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ E۱ – F۲، اسپورتگاه سامارا (گیم ۵۳)

 

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰/ G۱ – H۲، اسپورتگاه روستوف (گیم ۵۴)

روز ۱۹

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ /F۱ – E۲، اسپورتگاه سن پترزبورگ (گیم ۵۵)

 

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ G۲ – H۱، اسپورتگاه اسپارتاک (گیم ۵۶)

مرحله یک چهارم نهایی

روز ۲۰

۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده گیم ۴۹ – برنده گیم ۵۰، اسپورتگاه نیژنی نووگورود (گیم ۵۷)

 

۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده گیم ۵۳ – برنده گیم ۵۴، اسپورتگاه کازان آره‌نا (گیم ۵۸)

روز ۲۱
۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده گیم ۵۵ – برنده گیم ۵۶، اسپورتگاه سامارا (گیم ۶۰)

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده گیم ۵۱ – برنده گیم ۵۲، اسپورتگاه سوچی (گیم ۵۹)

مرحله نیمه نهایی

روز ۲۲

۱۹ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده گیم ۵۷ – برنده گیم ۵۸، اسپورتگاه سن پترزبورگ (گیم ۶۱)

روز ۲۳

۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده گیم ۵۹ – برنده گیم ۶۰، اسپورتگاه لوژنیکی (گیم ۶۲)

دیدار رده‌بندی

روز ۲۴
۲۳ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده گیم ۶۱ – بازنده گیم ۶۲، اسپورتگاه سن پترزبورگ

دیدار فینال

روز ۲۵
۲۴ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده گیم ۶۱ – برنده گیم ۶۲، اسپورتگاه لوژنیکی

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha