ال جی جی ۷ تینکیو رسما معرفی شده و در کیو ام سی کاملا با آن آشنا شدیم. اکثر ویژگی های آن را پیش از معرفی می دانستیم و پس از معرفی تقریبا هیچ موضوع جدیدی برای بررسی وجود نداشت. حالا و پس از آشنایی متنی با ال جی جی ۷ تینکیو بد نیست چند ویدیو نگاه نزدیک و نگاه اولیه را با هم ببینیم تا بهتر با آن ارتباط بر قرار کنیم. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید

 

 

همانطور که در این ویدیوها دیدید، موضوعی برای هیجان زده شدن وجود ندارد اما این بدان معنی نیست که ال جی جی ۷ تینکیو موبایل بدی است بلکه به این معنی این که هیجان انگیز نیست. هر چند این دو تعریف با هم متفاوت هستند اما یک وجه اشتراک دارند و آن این است که کاربر برای آن دست به جیب نمی شود!

طراحی ال جی جی ۷ تینکیو زیباست و در ادامه طراحی ال جی وی ۳۰ ارائه شده که برجستگی دوربین کم و بریدگی نمایشگر وجود دارد. نمایشگر خوب است و دوربین می تواند با توانایی های هوش مصنوعی علاوه بر انتخاب صحیح تنظیمات عکاسی از صحنه، فیلترهایی که اگر باشند زندگی جذاب تر می شود را نیز به شما پیشنهاد دهد. همچین هم دوربین سلفی ۸ مگاپیسکلی هم دوربین دوگانه اصلی ۱۶ مگاپیکسلی توانایی عکاسی پرتره را دارند.

صدا خیلی خوب و جذاب توصیف می شود اما مارکوس می گوید این بلندگو تکی است. به توصیف وی بدنه در حین پخش صدا می لرزد و ما فکر می کنیم شاید چیزی شبیه تجربه پرچمدارهای قبلی سونی باشد (منظور سیستم جدید DVS اکسپریا ایکس زد ۲ نیست)

مقاومت در برابر آب، گواهی نامه نظامی، جک ۳.۵ میلی متری و بهره بردن از هوش مصنوعی نیز از دیگر نکات قابل ذکر پرچمدار ۲۰۱۸ ال جی است. نظر شما چیست؟ این دستگاه را پسندیدید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha