دیروز بود که در کیو ام سی خواندیم می توانید همین حالا آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 اج را دانلود کنید. آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 و نسخه اج آن در بریتانیا رسما ارایه شده و رام گلکسی اس 7 اج کمی زودتر استخراج و برای دانلود قرار گرفت. حالا نوبت به دانلود آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

همانطور که دیروز هم گفتم شما باید بدانید که این رام ایران نیست و رام انگلیس است. آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 (SM-G930F و قابل استفاده برای مدل SM-G930FD) منو و کیبرد فارسی دارد و حجم آن کمی کمتر از رام گلکسی اس 7 اج و برابر  2.27 گیگابایت است. این حجم رام 4 فایل اندروید 8 گلگسی اس 7 است و موکدا تاکید می کنیم که اگر شما کاربر آشنا با Odin هستید، می توانید این آپدیت را دانلود کرده و گلکسی اس 7 خود را به اندروید 8 ارتقا دهید، در غیر این صورت یا به متخصص امر مراجعه کنید یا دست نگاه دارید تا آپدیت به صورت OTA برای بازار ایران عرضه شود.

دانلود رام انگلیس آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7

پس از این آپدیت شما علاوه بر ویژگی های برجسته اندروید 8، جدیدترین رابط کاربری سامسونگ یعنی سامسونگ اکسپرینس 9 را نیز خواهید داشت که شامل بهینه سازی های سامسونگ برای تجربه کاربری بهتر است. اگر گلکسی اس 7 خود را با این رام آپدیت کردید، تجربه خود را با ما و دوستان کیو ام سی خود در میان بگذارید. ما به زودی در کیو ام سی نگاهی اختصاصی به آن خواهیم داشت.

انتظار می رود که اواسط خرداد یا شاید زودتر شاهد عرضه آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 اج در بازار ایران باشیم. شما صبر می کنید یا این رام را نصب می کنید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha