به گزارش وب سایت تسنیم، شیخ احمد فهد آل‌صباح، رئیس شورای المپیک آسیا (OCA) که اخیراً به ایران سفر کرده بود، با اشاره به برگزاری بازی‌های تیم‌های ایران و عربستانی در زمینی بی‌طرف، گفت: امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) راه‌حلی برای این موضوع پیدا کند. اگر AFC راه‌حلی پیدا نکند، مشکل بزرگتر از این خواهد شد. ورزش و سیاست باید از یکدیگر جدا باشند.  

رئیس شورای المپیک آسیا که برای تبریک به رضا صالحی امیری بابت انتخابش به عنوان رئیس کمیته ملی االمپیک ایران به تهران سفر کرده بود، تصریح کرد: گفت‌وگوی خیلی خوبی با صالحی امیری در خصوص پیشرفت ورزش در ایران داشتیم. همچنین در خصوص میزبانی ایران از نشست اعضای هیئت اجرایی شورای المپیک آسیا و تقویت آکادمی المپیک ملی ایران بحث کردیم.

شیخ احمد خاطر نشان کرد: صالحی امیری بار دیگر خانواده ورزش ایران را گرد هم خواهد آورد. امیدوارم ایران کاروان بزرگی را هم به بازی‌های آسیایی 2018 بفرستد و برای ورزشکاران ایرانی در بازی‌های آسیایی پیش‌رو آرزوی موفقیت دارم. همین حالا هم اطمینان دارم که همه چیز دست به دست هم داده تا بار دیگر دوران طلایی در ورزش ایران شکل بگیرد.

انتهای پیام/  

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha