پس از مدت ها شایعه و مشخص کردن تاریخ های متفاوت بالاخره اولین رام آپدیت اندروید 8 گلگسی اس 7 اج برای دانلود آماده شده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا این آپدیت را دانلود کنید.

شما باید بدانید که این رام ایران نیست و رام انگلیس است. آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 اج (SM-G935F و قابل استفاده برای مدل SM-G935FD) منو و کیبرد فارسی دارد و حجم آن 2.3 گیگابایت است. این حجم رام 4 فایل اندروید 8 گلگسی اس 7 اج است و موکدا تاکید می کنیم که اگر شما کاربر آشنا با Odin هستید، می توانید این آپدیت را دانلود کرده و گلکسی اس 7 اج خود را به اندروید 8 ارتقا دهید، در غیر این صورت یا به متخصص امر مراجعه کنید یا دست نگاه دارید تا آپدیت به صورت OTA برای بازار ایران عرضه شود.

دانلود رام انگلیس آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 اج

پس از این آپدیت شما علاوه بر ویژگی های اندروید 8، جدیدترین رابط کاربری سامسونگ یعنی سامسونگ اکسپرینس 9 را نیز خواهید داشت که شامل بهینه سازی های سامسونگ برای تجربه کاربری بهتر است. این آپدیت برای گلکسی اس 7 نیز عرضه شده که به محض ارایه لینک دانلود آن، آن را برای شما قرار می دهیم. اگر گلکسی اس 7 اج خود را با این رام آپدیت کردید، تجربه خود را با ما و دوستان کیو ام سی خود در میان بگذارید.

انتظار می رود که اواسط خرداد یا شاید زودتر شاهد عرضه آپدیت اندروید 8 گلکسی اس 7 اج در بازار ایران باشیم. شما صبر می کنید یا این رام را نصب می کنید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha