قبلا در مطلبی خواندیم که چرا سونی موبایل از بازار تلفن های همراه هوشمند خارج نمی شود؟ با تمام اینکه شرکت مادر سونی سوددهی دارد اما بخش موبایل ها آن ها عملکرد خوبی ندارد. پیش از آن نیز در مطلب مشخص شدن سود ۵% شیایومی خواندیم شرکت هایی مثل ال جی و سامسونگ که گزارش مالی خود را منتشر می کنند به دلیل قوت در بخش های دیگر، اگر در بخشی شاهد افت باشیم، به صورت کلی آن را می پوشاند. سامسونگ گزارش مالی درخشانی منتشر کرده که واقعا تحسین برانگیز است اما این لزوما به دلیل فروش درخشان گلکسی اسد۹ نیست بلکه بخش های دیگر توانسته اند سود سرشاری کسب کنند. حالا آمار فروش گلکسی اس ۹ در کره جنوبی منتشر شده و خبر از پایین ترین فروش در مقایسه تمام اعضای خانواده گلکسی اس دارد! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا این اعداد و ارقام را بررسی کنیم.

به صورت کلی و برای بازار جهانی پیش بینی می شود که خانواده گلکسی اس ۹ فروشی بهتر از خانواده گلکسی اس ۸ و کمتر از خانواده گلکسی اس ۷ را ثبت کند. فروش جهانی ماه اول برابر با گلکسی اس ۸ است اما در کره جنوبی حدودا شاهد ۳۰% افت فروش هستیم.

فروش ۳ اپراتور اول کره جنوبی برای دو ماه اول عرضه خانواده گلکسی اس ۹ بیش از ۷۰۷ هزار دستگاه است که در مقایسه با فروش ۱ میلیون دستگاه از خانواده گلکسی اس ۸ حدودا شاهد ۳۰ درصد افت هستیم. جالب است بدانید که ۴۷۶ هزار دستگاه از این فروش در ماه اول و ۲۳۱ هزار در ماه دوم بوده که افت ۵۰% را نشان می دهد. به گفته Sammobile این کمترین فروش در خانواده گلکسی اس بوده است.

دلیل را می توان در تفاوت کم گلکسی اس ۹ با گلکسی اس ۸ دانست و البته حضور قوی تر رقبا! ما نمی خواهیم خیلی بدبین باشیم اما فروش گلکسی اس ۹ و کاهش فروش نسل به نسل خانواده گلکسی اس از گلکسی اس ۴ به این سو نشان می دهد که برای بالا ماندن در رده پرچمدار سامسونگ نیازمند دستگاهی انقلابی تر است که امیدواریم گلکسی اس ۱۰ آن دستگاه باشد!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید دلیل این آمار و ارقام چیست،

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha