به گزارش نیوزنگار رونقی نیوزگزاری کیو ام سی، براساس آمار در فروردین ماه 1397 تعداد 40218 دستگاه خودرو تولید شده است که 99 درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولیدی کشور در این ماه، شامل 37 مدل خودرو در گروه سبک و 3 مدل در گروه سنگین  است.

آنطور که در گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران آمده در بخش وانت در سطح قیمتی 2، خودروی وانت تندر با اخذ 3 ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است.

در بخش سواری هم در سطح قیمتی 1 خودروهای نیومزدا 3، گرند ویتارا و پژو 2008 در سطح قیمتی 2 خودروهای کیا سراتو و هیوندای i20 ، در سطح قیمتی 3، خودروی آسا B30 و در سطح قیمتی 4، تندر90 پلاس اتوماتیک، پژو 207 اتوماتیک، رنو ساندرو و پارس تندر با اخذ 4 ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

در بخش باری نیز خودروهای کامیونت ایسوزو NPR75K، کامیون ولوو FMX460 (کمپرسی) و کشنده ولوو FH500، با اخذ 4 ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

جزئیات کیفیت انواع خودروهای داخلی در فروردین ماه به شرح زیر است:

 

 

 

   

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha