وب‌سایت نود: در پرسپولیس برانکو وظیفه گل‌زدن چندان میان همه گیمکنان تقسیم نمی‌شود. بیشترین وظیفه گلزنی برعهده طارمی بود و بعد از رفتن او هم علیپور این وظیفه را برعهده گرفته بود. در پرسپولیس یا علیپور گل می‌زند یا نمی‌زند و کم پیش می‌آید که حالت دیگری داشته باشد. با این حال آمار نشان می‌دهد که بر خلاف تصور یک تیم کامل در گل‌های پرسپولیس نقش داشته‌اند.

محمد انصاری، یازدهمین گیمکن پرسپولیس است که در این فصل برای این تیم گل زد. با این حساب تعداد نفراتی به اندازه یک تیم برای پرسپولیس گلزنی کرده‌اند. البته در ترکیب اصلی گیمکنانی هستند که هیچ گلی برای این تیم نزده‌اند. حسین ماهینی، حسینی، ربیع‌خواه و محرمی در کنار بیرانوند دروازه‌بان از گیمکنان حاضر در ترکیب اصلی هستند که نام خود را میان این یازده گلزن جا نداده‌اند. البته همه این گیمکنان با پاس گل در قهرمانی پرسپولیس در این فصل یا صعود این تیم در آسیا نقش داشته‌اند و به جز دو دروازه‌بان، هیچ گیمکنی نیست که آمار صفر گل و صفر پاس گل را در کارنامه‌اش ثبت کرده باشد.

این آمار نشان از کیفیت یک تیم دارد که حتی بعد از جدایی بهترین گلزنش یعنی طارمی و نیمکت‌نشینی بهترین پاسورش یعنی مسلمان باز هم توانست با کمک گیمکنان دیگر صدرنشینی‌اش را ادامه داده و در نهایت دومین جام را بالای سر ببرد. گل مقابل سپیدرود هم پاداشی برای محمد انصاری بود تا بعد از یک فصل عالی و پرزحمت، یک گل هم به نامش ثبت شود و تعداد گلزنان پرسپولیس را به یازده برساند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha