خبرگزاری میزان: علی موسوی در مورد پیروزی تیم استقلال تهران مقابل پیکان در چارچوب هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: از وقتی که شفر به استقلال آمده است این تیم روند روبه‌رشدی داشته و هر روز بهتر از دیروز خود شده است.‌ ای‌ کاش استقلال از اول فصل چنین شرایطی را داشت و اگر اینگونه بود، الان تا این حد با صدر جدول فاصله نداشتیم. به هر حال امیدوارم سال آینده استقلال بهتری را ببینیم.

وی در خصوص اینکه قرار است دو تیم استقلال و ذوب‌آهن در مرحله یک هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر بروند، گفت: قطعا گیم جذابی خواهد شد، اما‌ ای‌ کاش دو تیم ایرانی به یکدیگر برخورد نمی‌کردند. من با تمام احترامی که برای ذوب آهن قائلم، ولی اعتقاد دارم که استقلال گیم خود با این تیم را رفت و برگشت خواهد برد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه حسین حسینی دروازه بان استقلال این روز‌ها در فضای مجازی جنجال‌هایی راه انداخته است و شاید در پایان فصل از این تیم جدا شود، خاطرنشان کرد: حسینی بچه‌گانه عمل می‌کند. او باید بداند که در تیم بزرگی مثل استقلال گیم می‌کند و باید خیلی مسائل را تحمل کند. در این تیم شما از هواداران گاهی فحش و گاهی تشویق می‌بینی و باید همه را به خوبی تحمل کنید. استقلال، چون تیم بزرگی است، شرایط خاصی دارد و مشکلات آن هم کم نیست.

وی در پایان تصریح کرد: هر گیمکنی که بتواند این شرایط خاص در تیم بزرگی مثل استقلال را تحمل کند، موفق خواهد بود در غیر اینصورت باید فاتحه فوتبال آن گیمکن را خواند. این رفتار‌های بچه‌گانه نه به نفع استقلال است و نه به نفع حسینی.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha