به گزارش حوزه دولت وب سایت تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در پایان نشست مشترم قوای سه‌گانه که حدود سه ساعت به طول انجامید، با حضور در جمع خبرنگاران، ضمن  تشریح محورهای مورد بحث سران و مسوولان سه قوه، این جلسه و مسائل مطروحه در آن را بسیار ارزشمند و مفید توصیف کرد و گفت: این جلسه در آغاز سال جدید همفکری بسیار خوبی بود و در آن همه مشکلات و مسائل مورد نیاز و مطالبات مردم مورد بحث قرار گرفت. در این جلسه نمایندگان محترم مجلس و رؤسای قوا صحبت کردند و بسیار مهم بود که همه همفکر و هم‌نظر بودیم.

  • بیشتر بخوانید:

تأکید رئیس قوه‌قضائیه بر برخورد با قضات متخلف در نشست مشترک قوای سه‌گانه

وی افزود: امسال به خاطر کمبود نزولات آسمانی، کشور با مشکلاتی مثل مسئله کم‌آبی مواجه است که در این جلسه راجع‌به آن بحث شد. درباره مسائل و مشکلات منطقه و موضوعاتی همچون برجام که ممکن است بدعهدی‌هایی در خصوص آن انجام بگیرد، صحبت شد که برای همه اینها باید برنامه لازم داشته باشیم.

رئیس‌جمهور ادامه داد: مردم مطمئن باشند که نیازهای ارزی آنان تأمین می‌شود، همفکری بسیار خوبی میان قوا بود. امسال دولت برای ایجاد اشتغال گام‌های بهتری برمی‌دارد. هر سه قوه درباره جذب سرمایه‌گذاری و حفظ امنیت و رفع موانع آن توافق دارند.

این خبر تکمیل می‌شود…

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha