ایسنا: به نقل از مدیاست، یوونتوس در هفته سی و سوم رقابت های سری A به مصاف کروتونه رفت که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

یوونتوس با این تساوی با 4 امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی در صدر جدول رده بندی باقی ماند. این دو تیم در هفته سی و چهارم به مصاف هم خواهند رفت.

آلگری درباره این دیدار حساس که قرار است یکشنبه هفته آینده برگزار شود، گفت: با ناپولی تیم دوم جدول رده بندی 4 امتیاز اختلاف داریم. دیدار جنون آمیزی خواهد بود. قبل از این دیدار از نظر روحی در شرایط خوبی به سر می بریم و خوشحال و با روحیه هستیم.

او درباره تساوی برابر کروتونه گفت: گیم کردن در خانه کروتونه همواره سخت است. فرصت های کمی را خلق کردیم و نتوانستیم گیم خوبی را به نمایش گذاریم. از همان ابتدای گیم مشخص بود که امشب شب یوونتوس نیست.

آلگری در پایان سخنان خود گفـت: این دیدار را باید فراموش کرد و به دیدار حساس برابر ناپولی فکر کرد. پیروز این دیدار گام بزرگی برای کسب عنوان قهرمانی برخواهد داشت. باید تاکید کنم که فصل 20 می به پایان می رسد و باید تا آخرین لحظات از نظر بدنی در شرایطی خوب قرار داشت. اطمینان دارم که روز یکشنبه گیم متفاوت را برابر ناپولی به نمایش می گذاریم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha