راه های مختلفی وجود دارد که بگویید میهمانی تمام شده است، می توانید پذیرایی را متوقف کنید، لامپ ها را خاموش کنید، بروید بالای میز و به همه بگویید “بروید بیرون” یا اینکه اینستاگرام ویندوز 10 موبایل را از فروشگاه نرم افزاری ویندوز حذف کنید! میهمانی سیستم عامل موبایل مایکروسافت خیلی وقت است که تمام شده اما هنوز بعضی کاربران به آن دلبسته اند و نمی خواهند این موضوع را باور کنند! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.

آپدیت اینستاگرام ویندوز در نسخه 30.1569.12133.0  ارایه و قابلیت هایی چند به آن افزوده شده است اما امکان نصب این برنامه برای موبایل های ویندوز 10 حذف شده است! در حال حاضر فقط کاربران دسکتاپ ویندوز می توانند نرم افزار اینستاگرام را از فروشگاه نرم افزاری مایکروسافت دانلود کنند. اگر شما کاربر ویندوز موبایل هستید می توانید با مرورگر اج (Edge) مایکروسافت وارد وب سایت اینستاگرام (instagram.com) بشوید و عکس بگیرید، از فیلترها استفاده کنید و پست منتشر کنید. بدین صورت اگر با دید کلی به ماجرا نگاه کنید، همه نیازها ارضا می شوند مگر اینکه شما مزیت داشتن یک نرم افزار را نادیده گرفته باشید!

اینستاگرام مدت زیادی کاربران ویندوزفون و بعدها ویندوز موبایل را منتظر گذاشت تا نهایتا سال 2016 نرم افزار خود را روی این پلتفرم قحطی زده از نظر نرم افزار و گیم با کیفیت به صورت آزمایشی ارایه کرد و حالا کمتر از 2 سال بعد این نرم افزار حذف شده است. نظر شما درباره این موضوع چیست؟ شما کاربر ویندوز 10 موبایل هستید؟ فکر می کنید این اتفاق چقدر در مرگ کامل این پلتفرم موبایل مایکروسافت تاثیر بگذارد؟متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha