تا کنون در کیو ام سی چندین تست عمر باتری از دستگاه هایی همچون هوآوی پی 20 پرو، گلکسی اس 9 پلاس، اکسپریا ایکس زد 2 و دیگر دستگاه هایی که عمر باتری آن ها مورد سوال بوده است، دیده ایم و اکثرا به پیشنهاد شما بوده است. اجازه بدهید امشب نیز یک تست عمر باتری بین هوآوی پی 20 پرو با گلکسی اس 9 پلاس، اکسپریا ایکس زد 2، آیفون X، گلکسی نوت 8، وان پلاس 5T را با هم ببینیم که دید خوبی را به ما خواهد داد.

اولین تست را تحت عنوان مقایسه عمر باتری اکسپریا ایکس زد 2 با هوآوی پی 20 پرو، گلکسی اس 9 پلاس و آیفون 8+ و دومین تست را با عنوان مقایسه باتری گلکسی اس 9 پلاس با آیفون X، هوآوی میت 10 پرو و … دیدیم. در این تست هوآوی پی 20 پرو با گلکسی اس 9 پلاس، اکسپریا ایکس زد 2، آیفون X، گلکسی نوت 8 و وان پلاس 5T حضور دارند که مقایسه عملکرد باتری این دستگاه ها با هم می تواند بسیار جذاب باشد.

 

نتیجه را می توان مشابه تست های دیگر دانست و در این تست نیز پیکسل 2 ایکس ال پیش از دیگران خاموش شد، گلکسی نوت 8 پس از آن و در نهایت هوآوی پی 20 پرو با باتری 4000 میلی آمپری خاموش شد. اگر بخواهیم بر حسب حجم باتری بسنجیم، هوآوی پی 20 پرو بیشتر حجم باتری را دارد و طبیعی است که این دوام را بیاورد. بین باقی دستگاه با توخه به حجم و اندازه نمایشگر می توان گفت گلکسی اس 9+ بهینه ترین خروجی ممکن را ارایه کرده است. این کمی عجیب است به خصوص در مقایسه با گلکسی نوت 8! بدین جهت است که شایعه باتری 4000 میلی آمپری گلکسی نوت 9 جذاب می نماید!

نظر شما چیست؟ کدام دستگاه را انتخاب می کنید و عمر باتری چقدر برای شما اهمیت دارد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha