عکاسی پرتره قابلیتی است که عموما موبایل های با دوربین دوگانه انجام می دهند، حتی این قابلیت گاهی آنقدر پرطرفدار و مهم است که شرکت ها دو جفت دوربین دوگانه روی موبایل خود در نظر می گیرند، یکی برای سلفی و یکی برای دوربین اصلی! مشخصا می توان دید که کاربران این نوع عکاسی را دوست دارند اما اگر موبایل آن ها دوربین دوگانه نداشت چطور؟ چطور می توان با دوربین تکی هر مدل موبایلی عکاسی پرتره کرد؟! اینستاگرام! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا قابلیت عکاسی پرتره در اینستاگرام را که به نام قابلیت Focus اینستاگرام رونمایی شده، بیشتر آشنا شویم!

همینطور که در ویدیو دیدید بدون نیاز به قابلیت خاصی روی موبایل شما، می توانید چه با دوربین اصلی و چه با دوربین سلفی عکاسی و حتی فیلم برداری پرتره کنید! این خیلی جذاب است و به لطف شناسایی لبه ها توسط هوش مصنوعی ممکن شده است .

این قابلیت به صورت پیش فرض روی حالت های استوری موجود است اما قطعا همچنان می توانید روی این حالت عکس را گرفته و ذخیره کنید، سپس هر جای دیگه از آن استفاده کنید! احتمال دارد اگر از موبایل میان رده یا پایین رده استفاده می کنید کمی در عملکرد کندی شاهد باشید.

شایان ذکر است قابلیت عکاسی پرتره اینستاگرام یا همان قابلیت Focus سرویس مذکور به صورت مرحله ای به حساب کاربری کاربران اضافه می شود پس اگر در حال حاضر روی اینستاگرام شما فعال نیست، نگران نباشید و کمی صبر کنید.

نظر شما درباره این قابلیت چیست؟ شما از دوستداران عکاسی پرتره هستید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha