هوآوی پی 20 پرو علاوه بر همراه داشتن یک دوربین بیشتر (!) حجم باتری بیشتری نیز نسبت به دیگر پرچمدارهای موجود در بازار دارد، در حقیقت تنها رقیب هوآوی پی 20 پرو در بخش باتری می تواند محصول دیگری از هوآوی باشد، بله درست حدس زدید و آن دستگاه هوآوی Mate 10 pro است! عمر باتری هوآوی پی 20 پرو مشخص شده و می خواهیم بدانیم آیا اعداد قانع کننده عمر باتری هوآوی Mate 10 Pro اینجا نیز تکرار می شوند یا خیر! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا عمر باتری هوآوی پی 20 پرو را با هم بررسی کنیم.

یکی از دلایلی که انتظار عمر باتری خیلی خوب را از هوآوی پی 20 پرو بالا می برد اولا عملکرد خیلی خوب هوآوی در عمر باتری Mate 10 Pro است و دوما حجم باتری 4000 میلی آمپری این دستگاه است. ما موبایل های 4000 میلی آمپری کمی در بازار نداریم اما اینکه بهینه سازی ها در جهت کسب بهترین خروجی روی آن ها انجام شده باشد، خیر تعداد زیادی وجود ندارند.

عمر باتری هوآوی پی 20 پرو در بررسی Gsmarena مشخص شده و از قرار زیر است:

عمر باتری هوآوی پی 20 پرو

عمر باتری هوآوی پی 20 پرو

هر چند همچنان عمر باتری این دستگاه واقعا خیلی خوب است اما این اعداد همگی از عمر باتری هوآوی Mate 10 Pro کمتر هستند. بیشترین اختلاف در بخش پخش ویدیو است که بیش از ۲ ساعت افت را شاهد هستیم و در بخش های وب گردی و مکالمه هر کدام کمتر ۱ ساعت افت داشته اند! عدد کلی امتیاز عمر باتری نیز از ۹۶ ساعت به ۸۹ ساعت کاهش داشته است. حقیقتا با توجه به چیپست، حجم باتری و نوع پنل نمایشگر یکسان تنها تفاوت باقی مانده را می توان در 0.1 اینچ نمایشگر بزرگتر پی 20 پرو دید که نمی تواند چنین تفاوت معناداری را سبب باشد.

به هر صورت این ها به معنی عملکرد ضعیف باتری هوآوی پی 20 پرو نیست و در حقیقت هوآوی گیم را به خود باخته است. در بحث سرعت شارژ شدن نیز هوآوی Mate 10 Pro خاطره برجسته ای را در ذهن ما به جای گذاشته است و امیدوار بودیم که هوآوی پی 20 پرو نیز همینطور باشد اما همانطور که حدس می زنید اینجا هم همانند بخش عمر باتری تفاوت هایی با میت 10 پرو وجود دارد.

شارژر سوپر شارژ هوآوی با خروجی 22.5 وات می توانست Mate 10 پرو را در مدت ۳۰ دقیقه دقیقا تا ۵۸% شارژ کند اما همین شارژر همان حجم باتری را روی هوآوی پی 20 پرو را کندتر شارژ می کند. در حقیقت در مدت ۳۰ دقیقه شاهد شارژ شدن ۴۸% حجم باتری پی 20 پرو هستیم. حجم کل باتری اما همچنان در مدت ۹۰ دقیقه یا همان یک ساعت و نیم شارژ می شود.

برای مقایسه عمر باتری هوآوی پی 20 پرو با هوآوی میت 10 پرو مطلب زیر را از دست ندهید:

عمر باتری هواوی Mate 10 Pro بهتر از Mate 10 است

نظر شما درباره عملکرد عمر باتری هوآوی پی 20 پرو چیست؟ به نظر ما همچنان می تواند یک عمر باتری خوب را ارائه کند! عمر باتری چقدر برای شما اهمیت دارد؟

 

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha