کمی درباره حدس زدن نام این دستگاه شک وجود دارد اما اگر کمی به عقب بازگردید می بینید به صورت کلی می توان گفت این موبایل سامسونگ با مدل SM-G8850 رنگ و بوی گلکسی آلفا را دارد، اما چرا؟ در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا تصویری را که از سامسونگ SM-G8850 با دوربین دوگانه شبیه به آیفون X لو رفته است را کمی بررسی کنیم.

یک هفته پیش بود که موبایل سامسونگ با مدل SM-G8750 در بنچمارکی با چیپست اسنپدراگون 660 لو رفت. با توجه به چیپست و مدل عددی انتظار داشتیم که این دستگاه مرموز گلکسی اس 9 مینی با چیزی شبیه به آن باشد. حدس پربیراهی نیست و کاملا ممکن است که فقط قسمت نام آن شاید متفاوت باشد و سامسونگ بخواهد نام دیگری روی این دستگاه بنهد. امروز اما صبح، ابتدا دستگاهی با نام SM-G8850 لو رفت و حالا تصاویری از آن منتشر شده که دستگاهی عجیب و غریب با طراحی متفاوت از سامسونگ را شاهد هستیم. ابتدا اجازه بدهید درباره اینکه این دستگاه چه نام تجاری ای خواهد داشت یا به عبارت بهتر چه دیدی پست آن نهفته است صحبت کنیم.

گلکسی آلفا

گلکسی آلفا

مشخصات سخت افزاری لو رفته برای موبایل ناشناخته سامسونگ SM-G8850 عبارت است از اسنپدراگون 845، 4 یا 6گیگابایت حافظه رم، نمایشگر 5.8 اینچی سوپرامولد و دوربین دوگانه 12 مگاپیکسلی که متاسفانه طراحی شبیه به آیفون X دارد. درباره این شباهت صحبت می کنیم اما در شایعه منتشر شده عنوان می شود که این مشخصات شاید برای گلکسی اس 9 مینی یا حتی گلکسی A8 جدید باشد. نظر شما چیست؟! مشخصا گلکسی اس 9 مینی نمی تواند مشخصات برابر با نسخه اصلی را داشته باشد به علاوه دوربین نسخه پلاس، این حدس از پایه اشتباه است. برخی آن را مربوط به گلکسی A8 جدید می دانند. هر چند ممکن است دستگاه مذکور به نوعی جانشین گلکسی A9 باشد که در برندینگ جدید عضوی از خانواده گلکسی A8 شود اما به حتما می دانید که تا کنون سابقه نداشته که سامسونگ چیپست پرچمدار را روی عضوی از خانواده گلکسی A قرار بدهد!

تنها خانواده هایی از موبایل های سامسونگ که چیپست پرچمدار روی آن ها قرار گرفته خانواده های گلکسی اس، گلکسی نوت و گلکسی … بله، درست است، گلکسی آلفا بوده اند! خب مشخصا این دستگاه نه گلکسی اس است نه گلکسی نوت‌، پس حدس کیو ام سی این است که دستگاه ناشناخته سامسونگ SM-G8850 گلکسی آلفا جدید باشد که احتمالا پسوند پلاس را نیز داشته باشد! اما چرا پلاس؟ خب مثل اینکه سامسونگ از جفت جفت موبایل دادن با نسخه های عادی و پلاس خوشش آمده و علاوه بر این، سامسونگ SM-G8750 را که از یاد نبرده اید! خب، منطقی به نظر می رسد که نام تجاری سامسونگ SM-G8850 گلکسی آلفا پلاس و نام تجاری سامسونگ SM-G8750 گلکسی آلفا (2018) باشد! نظر شما درباره نظر کیو ام سی چیست؟

گلکسی آلفا

گلکسی آلفا

گلکسی آلفا

گلکسی آلفا

البته که شاید سامسونگ به جای احیای برند گلکسی آلفا، یک برند جدید رونمایی کند و دسته بندی جدیدی را مدیریت کند اما به نظر ما ایده احیا برند محبوب گلکسی آلفا می تواند جسورانه تر باشد. اما درباره طراحی! حقیقا با دیدن این طراحی قاب پشتی ما ابتدا به یاد آیفون X به دلیل دوربین دوگانه عمودی و به یاد هوآوی پی 10 لایت به دلیل حسگر اثرانگشت مربعی (!) افتادیم! نه این طراحی اگر بخواهد روی دستگاهی در رده ارزشمند عرضه شود و دوربین دوگانه را روی دستگاهی جمع و جورتر ارایه کند، نمی تواند دید مثبتی را که سامسونگ با طراحی یکتای خود در چند سال اخیر کسب کرده، زنده نگاه دارد! پیش از به پایان بردن مطلب توجه کنید که دکمه بیکسبی نیز روی بدنه دیده می شود!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این دو دستگاه مرموز چه مدل هایی باشند؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha