اسپورت سه: تیم پارس‌جنوبی جم که در نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر جز پدیده‌های لیگ بود و حتی در مقطعی صدرنشین این مسابقات هم‌ شد ، در نیم فصل دوم علیرغم ارائه گیم‌های قابل قبول ، از نظر امتیاز گیری افت محسوسی را تجربه کرد و با کسب تساوی مقابل فولاد در هفته بیست و هفتم لیگ برتر ، شانس کسب سهمیه آسیایی را از دست داد . حال علی دشتی ؛ هافبک تاثیر گذار تیم پارس جم در مصاحبه با “اسپورت سه“ بیان کرد : متاسفانه ما در نیم فصل دوم امتیازهای زیادی از دست دادیم و خیلی بدشانسی آوردیم. موقعیت‌های ما تبدیل به گل نمی‌شد و همین کارمان را خیلی سخت کرد. از طرفی دیگر تیم به مشکل مالی خورده بود و همین باعث شد که کار ما برای کسب سهمیه آسیایی خیلی سخت بشود. ولی فوتبال غیر قابل پیش‌بینی است و ما سعی خودمان را می‌کنیم که با نتیجه گیری در سه گیم آخر فصل ، جایگاه خوبی در جدول کسب کنیم.

وی در ادامه در خصوص درخشش در پست غیر تخصصیش گفت : من از شروع فصل سعی کردم که در هر گیم بهترین باشم و خداروشکر توانستم امسال هم به پارس‌جم کمک کنم . ان‌شاالله با توکل به خدا فصل بعد هم بهتر می‌شوم و نسبت به امسال عملکرد مثبتی از خود نشان می‌دهم .

دشتی در رابطه با گیم‌ این هفته تیمشان با پرسپولیس در اسپورتگاه آزادی خاطرنشان کرد: خداروشکر بچه ها همه آماده این مسابقه هستند. گیم سختی مقابل این تیم در اسپورتگاه آزادی داریم. پرسپولیس هم بدون هیچ استرسی مقابل ما گیم می‌کند. چون آن‌ها قهرمان شده‌اند و همین کار ما را سخت می‌کند. احتمال می‌دهیم آقای برانکو گیمکنانی که کمتر فرصت گیم در لیگ را داشته‌اند به زمین بفرستد و انگیزه‌ی این گیمکنان دشواری مسابقه را بیشتر می‌کند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha