به گزارش وب سایت تسنیم، تیم پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17 امروز (شنبه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف پدیده خراسان رفت و با پیروزی یک بر صفر 60 امتیازی شد و دومین قهرمانی پیاپی خود را در لیگ برتر قطعی کرد و جشن گرفت. وحید امیری در دقیقه 77 برای پرسپولیسی‌ها گلزنی کرد.

ترکیب پدیده: سعید جلالی‌راد، رضا ناصحی، حسین مرادمند، محمدرضا خانزاده، مرتضی منصوری، سالار افراسیابی، اکبر صادقی، محمدرضا خلعتبری (رضا صدری – 70)، معین عباسیان، امین قاسمی‌نژاد و محمد قاضی.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، سیامک نعمتی (احمد نوراللهی – 72) و علی علیپور.

نیمه اول
دقیقه 5:
ارسال زمینی روی دروازه پدیده از سوی سیامک نعمتی، موقعیت خوبی برای گلزنی پرسپولیسی‌ها ایجاد کرد، اما علی علیپور نزدیک به توپ نبود تا از این موقعیت استفاده کند.

دقیقه 7: معین عباسیان شوت محکمی را به گوشه دروازه پرسپولیس زد که علیرضا بیرانوند توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 19: توپی که به محوطه جریمه پرسپولیس آمده بود با تعلل مدافعان و علیرضا بیرانوند به موقعیت گل برای پدیده تبدیل شد که حسین ماهینی در آستانه ورود توپ به دروازه، آن را دور کرد.

دقیقه 21: کمال کامیابی‌نیا به‌دلیل خطایی که انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 29: ارسال زمینی وحید امیری به دهانه دروازه پدیده موقعیت مناسبی برای گلزنی پرسپولیس ایجاد کرد، اما کامیابی‌نیا توپ را به اوت زد و مانع استفاده علی علیپور از این موقعیت شد.

دقیقه 33: کرنر ارسالی خطرناک روی دروازه پرسپولیس با واکنش بیرانوند مواجه شد تا این توپ از محوطه جریمه خارج شود.

دقیقه 1+45: ضدحمله پرسپولیسی‌ها با حرکت خوب امیری و ارسال او به دهانه دروازه همراه شد، اما علی علیپور پاس خوب هم‌تیمی‌اش را به بیرون زد.

نیمه دوم
دقیقه 47:
پرسپولیسی‌ها با ارسال‌های متعدد روی دروازه پدیده خطر ایجاد می‌کردند که حاصل آن کرنر برای پرسپولیس بود.

دقیقه 51: محمدرضا خلعتبری از پدیده با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 52: علی علیپور از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 53: کامیابی‌نیا در محوطه جریمه شوتی به سمت دروازه زد که جلالی‌راد توپ را برگشت داد و در ادامه احمدزاده ضربه سری به سمت دروازه زد که این بار محمدرضا خانزاده توپ را از روی خط بیرون کشید.

دقیقه 57: علی علیپور پشت محوطه جریمه توپ را به سیامک نعمتی داد که ضربه این بازیکن توسط دروازه‌بان پدیده مهار شد.

دقیقه 77: ارسال صادق محرمی روی دروازه پدیده با ضربه وحید امیری همراه شد و پرسپولیسی‌ها پس از تلاش زیاد موفق به گشودن دروازه جلالی‌راد شدند.

برای مشاهده جدول رده بندی اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha