خبرگزاری تسنیم: سعید آذری درباره شکست یک بر صفر روز گذشته (سه‌شنبه) ذوب‌آهن مقابل الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا, اظهار داشت: قبل از این گیم هم گفتم که همه فکر می‌کنند, چون الدحیل 12 امتیاز دارد دست و پا بسته و بی‌انگیزه به میدان می‌آید, اما دیدید با اینکه آنها صعودشان را قطعی کرده بودند, با همه توان به میدان آمدند و پیش‌بینی من درست از آب درآمد. در این گیم شانس برنده شدن داشتیم. با همه احترامی که برای الدحیل قائلم در این گیم نتیجه را به بی‌دقتی خودمان واگذار کردیم. این شکست را می‌گذاریم به حساب یک روز بد فوتبالی. گیمکنان در گیم الدحیل عملکرد خوبی داشتند و باید بابت این از آنها تشکر کنم.

وی ادامه داد: قلعه‌نویی بسیار خوب, الدحیل را آنالیز و بررسی کرده بود و حتی موفق شدیم چند بار تا آستانه فروپاشی دروازه حریف پیش برویم, اما فوتبال همین است و اگر گل نزنیم باید گل بخوریم. با پیروزی‌ 4 بر یک لوکوموتیو مقابل الوحده تکلیف تیم دوم صعود کننده به گیم بین ما و لوکوموتیو در تاشکند کشیده شد. اگر مقابل الدحیل به پیروزی هم می‌رسیدیم بازهم باید در تاشکند یک امتیاز را می‌گرفتیم تا صعود کنیم. از این بابت الان تفاوتی ندارد.

مدیرعامل جیم ذوب‌آهن درباره گیم تعیین کننده مقابل لوکوموتیو گفت: شاید این اتفاق افتاد. باید تا روز آخر این را بدانیم که نردبان صعود دست خودمان است, حالا اینکه تا چه پله‌ای از این نردبان می‌خواهیم بالا برویم, بستگی به تفکرات بچه‌ها دارد. گیم با لوکوموتیو سرنوشت‌ساز است و اگر در پایان این گیم باز هم بگوییم «درعین شایستگی نتیجه نگرفتیم» به درد نمی‌خورد. برای موفقیت باید جنگید. در رختکن هم به گیمکنان گفتم که مرحوم تختی, وقتی در فینال المپیک گیم را واگذار کرد, گفت «طلا از دستم افتاد و کشتی‌گیر ترک آن را برداشت, مبارک زن و بچه‌اش باشد.»

آذری در ادامه با بیان اینکه داور بنگلادشی گیم ذوب‌آهن- الدحیل, تیم را اذیت کرد, عنوان کرد: این داور, گیم ما مقابل آیزوال را هم قضاوت و آنجا هم مارا اذیت کرد. در نیمه اول دروازه‌بان الدحیل با پا به صورت حسینی رفت و باید اخراج می‌شد. همین صحنه 3 ساعت بعد در گیم یوونتوس و رئال مادرید رخ داد که داور گیمکن خاطی را اخراج کرد. در دقیقه 88 هم فکرمی‌کنم روی وحید محمدزاده خطایی صورت گرفت که داور باید پنالتی می‌گرفت.

وی درباره بحث تمدید قرارداد با قلعه‌نویی گفت: همه صحبت‌ها را انجام داده‌ایم و تصمیم‌گیری نهایی منوط شده به پایان رقابت‌های لیگ برتر و زمانی که تکلیف تیم در آسیا مشخص شود. انشالله قلعه‌نویی به این تحلیل برسد که برای فصل آینده یک تیم قدرتمند تشکیل دهیم. با کمک هیئت مدیره جیم و مدیران کارخانه می‌خواهیم یک تیم قدرتمند برای فصل بعد تشکیل دهیم.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در ادامه گفت‌وگو با تسنیم درباره عدم پرداخت حق تبلیغات محیطی به جیم‌ها تصریح کرد: اتفاقاً امروز درباره این موضوع با درودگر (مسئول کمیته بازاریابی سازمان لیگ) تماس گرفتم و ظاهراً اقدامات حقوقی حل این مشکل در حال انجام شدن است. تا روز آخر لیگ, طبق قرارداد موظف هستیم که کار تبلیغات را انجام دهیم و طرف مقابل هم باید براساس قرارداد و تقاضای حقوقی ما باید پاسخگو باشد. فعلا که پول زیر پای فیل است و تا پایش را بردارد و پول را برداریم زمان می‌برد. کلا پول درآوردن و پول آزاد کردن سخت است!

مدیرعامل جیم ذوب‌آهن با ابراز امیدواری به اینکه تیم ملی ایران در جام جهانی موفق باشد, یادآور شد: امسال یک سال فوتبالی برای ایران است و مسابقات جام جهانی, لیگ قهرمانان و جام ملت‌های آسیا را داریم. برای همین امیدواریم با این برنامه‌های سنگین, برنامه‌ریزی خوبی صورت بگیرد. برای سال جدید یک آرزوی دیگر هم دارم و آن اینکه برای جیم‌هایی که می‌آیند تا در فوتبال سرمایه‌گذاری کنند, راهکار‌هایی داشته باشیم که حداقل این جیم‌ها 50 درصد هزینه‌ها‌ی‌شان را از محل فوتبال کسب کنند. اگر این شرایط فراهم نباشد و جیم‌ها فقط به فکر هزینه‌ کردن باشند, مطمئناً فوتبال ما رو به نابودی خواهد رفت.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha