به گزارش وب سایت تسنیم, تیم‌های فوتبال استقلال و الریان قطر در هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا 20 امشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر صفر استقلال به پایان رسید. استقلال با این برد با 9 امتیاز صعودش را به مرحله حذفی رقابت‌ها قطعی کرد چرا که بازی رودررو با الریان 6امتیازی وضعیت بهتری دارد.

گل‌های استقلال را در این بازی سرور جپاروف در دقیقه 3 و وریا غفوری در دقیقه 56 از روی نقطه پنالتی به‌ثمر رساندند.

قضاوت این دیدار به‌عهده کیم دانگ جین از کره جنوبی بود.

نیمه اول

ترکیب استقلال:سید حسین حسینی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، آرمین سهرابیان، وریا غفوری، پژمان منتظری، امید نورافکن، خسرو حیدری، سرور جپاروف (علی قربانی ــ 81) ، داریوش شجاعیان (میلاد ذکی‌پور ــ 78) و فرشید اسماعیلی.

ترکیب الریان:عمر باری, یاسر عبدالرحمن، محمد علاءالدین، موسی هارون جمعه، گونزالو ویرا، محمد العلاوی (سباستین سورا ــ 67), کیم یونگ جین، احمد آل سید (دانیل گوما ــ 45), رودریگو تاباتا, موتالی و عبدالرزاق حمدالله (ابورحمان الحرازی ــ 76).

دقیقه 3: پاس خوب فرشید اسماعیلی, سرور جپاروف را در موقعیت مناسب گلزنی قرار داد که ضربه این بازیکن بعد از برخورد به بازیکن الریان به گل زودهنگام استقلالی‌ها تبدیل شد.

دقیقه 9: ضربه وریا غفوری  با اختلاف زیادی از بالای دروازه‌ به بیرون رفت.

دقیقه 20: نخستین موقعیت خطرناک تیم میهمان با شوت کم‌قدرت تاباتا از پشت محوطه جریمه همراه بود که البته این ضربه در چارچوب دروازه حسین حسینی نبود.

دقیقه 28: سانتر خسرو حیدی, در پی آن پاس ابراهیمی با بدشانسی در محوطه 6قدم به غفوری نرسید و با قطع توپ مدافع قطری این موقعیت از دست رفت و یک کرنر برای شاگردان شفر حاصل شد.

دقیقه 33: در سمت چپ و پشت محوطه جریمه ضربه ایستگاهی به‌نفع استقلال گرفته شد که سانتر امید ابراهیمی با ضربه سر سهرابیان از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 34: گونزالو ویرا از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 38: خطای روزبه چشمی الریان را صاحب ضربه ایستگاهی کرد که این ضربه را تاباتا از فاصله 30متری با اختلاف زیادی به بیرون زد تا باز هم دروازه استقلال تهدید جدی نشود. چشمی برای این خطا با کارت زرد داور روبه‌رو شد و بازی با الهلال را از دست داد.

نیمه دوم

دقیقه 56: حرکت شجاعیان در داخل محوطه جریمه با خطای مدافع الریان روی او و اعلام یک ضربه پنالتی از سوی داور همراه بود. وریا غفوری پشت توپ ایستاد و موفق به ثمر رساندن دومین گل آبی‌های تهرانی شد.

دقیقه 60: شوت پرقدرت عبدالرزاق حمدالله از پشت محوطه جریمه به تیر عمودی دروازه استقلال برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 70: حمله الریانی‌ها و پاس‌کاری آنها در محوطه جریمه استقلال با قطع توپ وریا غفوری خنثی شد.

دقیقه 72: موسی هارون با خطا روی فرشید اسماعیلی با کارت زرد داور روبه‌رو شد.

دقیقه 75: تاباتا یک‌بار دیگر شانس خود را برای باز کردن دروازه استقلال با ضربه از راه‌ دور امتحان کرد که این توپ هم به بیرون رفت.

دقیقه 82: باز هم بازیکنان الریان از پشت محوطه جریمه اقدام به بازکردن دروازه حسینی کردند که دروازه‌بان استقلال در دو مرحله این موقعیت را دفع کرد.

دقیقه 3+90: امید ابراهیمی کارت زرد گرفت.

دقیقه 5+90: جابر انصاری به‌جای فرشید اسماعیلی وارد زمین شد.

انتهای پیام/*

 

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha