خبرگزاری ایسنا: هواداران استقلال بعد از اینکه قربانی نتوانست در دو صحنه دروازه نفت را باز کند، خواهان حضور تیام در زمین شدند.

نیمه اول دیدار تیم‌های نفت تهران و استقلال با برتری یک گله تیم نفت به پایان رسید.

حواشی این نیمه به شرح زیر است:

– مامه تیام مهاجم سنگالی استقلال پیش از آغاز این دیدار با لباس شخصی در اسپورتگاه تختی حاضر شد و مورد تشویق قرار گرفت.

– میگوئل کولی، مامه تیام، گرهارد مدرس آلمانی و ساشا شفر با حضور در VIP اسپورتگاه تختی از این مکان گیم استقلال و نفت را تماشا کردند.

– پیش از آغاز این دیدار، رحمتی، بیگ زاده و نصرتی برخورد گرمی با هم داشتند.

– در دقیقه ۲۲ این دیدار هواداران استقلال یاد مرحوم پورحیدری را در اسپورتگاه زنده نگه داشتند.

– از دست دادن دو فرصت گلزنی مناسب از سوی علی قربانی باعث شد تا هواداران استقلال با فریاد از تیام بخواهند با وجود قرار نداشتن در لیست ۱۸ نفره، وارد زمین شود و برای استقلال در این گیم به میدان برود.

– روی نیمکت استقلال در این دیدار امید ابراهیمی، وریا غفوری، سید حسین حسینی، امید نورافکن، فردین نجفی، حسین حیدری، امیرحسین کارگر، پژمان منتظری و محمد جواد محمدی حاضر بودند و روی نیمکت تیم نفت تهران هم سینا خادم پور، میلاد سوری، حامد آقایی، امیرحسین بیات، رضا حبیب زاده، حمید خدابنده لو، فرشاد هاشمی و آرش شهامتی نژاد حاضر بودند.

– بعد از گلزنی بنگر به استقلال، شفر بلافاصله از نورافکن خواست تا آماده ورود به زمین شود. او به جای باقری که مصدوم شده بود، وارد زمین شد.

– پس از پایان نیمه اول شفر به داورم چهارم انتقاد تندی کرد. او معتقد بود تیمش در حمله بوده و داور نباید سوت پایان نیمه اول را در این زمان به صدا درمی‌آورده است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha