دو روز پیش بود که مقایسه گلکسی اس 9+ نسخه اگزینوس 9810 با نسخه اسنپدراگون 845 را با هم دیدیم. در آن تست به صورت کلی می توان گفت که گلکسی اس 9+ نسخه اگزینوس 9810 می توانست نسبت به نسخه اسنپدراگون 845 نمونه بهتری باشد هر چند تفاوت خیلی زیاد نبود. امروز اما تست سرعت گلکسی اس 9 در مقابل گلکسی اس 9، مقایسه اگزینوس 9810 با اسنپدراگون 845 منتشر شده که می تواند نتایج مشابهی را به ما نشان بدهد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا این تست سرعت را از Phonebuff با هم ببینیم.

 

در تستی که دور روز پیش از AppleEverythingpro دیدیم در اجرای پشت سر هم برنامه ها با تاخیرهای کوچک در اجرای هر برنامه و گیم نسخه اگزینوس در پایان چند برنامه عقب افتاد و در این تست نیز همینطور است. همانطور که در جدول زیر می توانید ببینید در اکثر تست ها مدت زمان اجرای برنامه و گیم ها در نسخه اسنپدراگون 845 کمتر بوده اما عملکرد اگزینوس 9810 هم آنقدرها بد نیست.

تست سرعت گلکسی اس 9

تست سرعت گلکسی اس 9

 

به صورت کلی می توان گفت تفاوت های کوچکی بین این نسخه اگزینوس 9810 گلکسی اس 9 با نسخه اسنپدراگون 845 آن وجود دارد که البته آنقدر حیاتی نیست که بخواهید به دنبال نسخه ویژه ای باشید. دلیل این عملکرد کندتر گلکسی اس 9 نسخه اگزینوس می تواند بهینه سازی کمتر برای اگزینوس 9810 باشد که انتظار می رود در آپدیت های بعدی عملکرد دستگاه کمی بهبود بیابد.

نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha