تا کنون دو تست سرعت متفاوت به حضور آیفون X و گلکسی اس 9+ دیده ایم. یکی تست سرعت گلکسی اس 9+ با آیفون X و وان پلاس 5T و دیگری تست سرعت گلکسی اس 9+ در مقابل آیفون X که هر دو ویدیو نتایجی یکسان را نشان می دادند. حالا بد نیست که تست سرعت آیفون X با گلکسی اس 9+ نسخه اگزینوس 9810 را نیز با هم ببینیم و عملکرد چیپست و بهینه سازی های اپل و سامسونگ را با هم مقایسه کنیم. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

به شکل مشخص در دور اول آیفون X در اجرای برنامه و گیم ها پیش افتاد و دلیل را می توان در تاخیر برنامه پردازش تصویر 8K دانست. هر چند در انتها با سبقت عجیب و غریب در برنامه ویرایش ویدیو 4K برای اولین بار یک موبایل اندرویدی از آیفون به پیش افتاد و در نهایت دور اول همانند دور دوم شاهد سرعت بهتر گلکسی اس 9+ نسخه اگزینوس بودیم که البته اگر دقت کرده باشید باز کردن دوباره گیم سوپر ماریو از یاد انجام دهنده تست فراموش شد ولی خب اختلاف آنقدر زیاد بود که آن گیم نتواند خلل زیادی در نتیجه وارد کند. همچنین به شکل مشخص گلکسی اس 9+ با پردازش تصویر 8K مشکل داشت چون در دوم نیز شاهد تاخیر زیادی بودیم.

در این تست برای بازخوانی برنامه و گیم ها از رم گلکسی اس 9+ نسخه اگزینوس 9810 آنقدرها درخشان ظاهر نشد اما قطعا عملکرد بهتری نسبت به آیفون X عرضه می کند. دلیل را می توان در خروجی تصویر و ویدیو نیز دید، چرا که پردازش آن ها حافظه رم زیادی نیاز دارد. در تست مقایسه رو به رو برنامه و گیم ها اکثرا گلکسی اس 9+ نسخه اگزینوس سریع تر بود و در تست روشن شدن دستگاه ها، آیفون X کمی سریع تر بود. در پایان نیز مقایسه بنچمارک ها را شاهد هستیم.

به صورت کلی می توان گفت که گلکسی اس 9+ نسخه اگزینوس نیز عملکرد بسیار درخشانی دارد که به نظر ما با بهینه سازی های بهتر برای معماری فرکانس متغیر هر هسته در شاخه قوی پردازنده مرکزی (CPU) می تواند عملکرد بهتری هم داشته باشد.

نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha