خبرگزاری ایسنا: سرمربی سابق تیم ملی برزیل به شایعات پیوستن کریستیانو رونالدو به لیگ چین دامن زد.

کریستیانو رونالدو که در هفته‌های گذشته عملکرد خوبی در رئال مادرید داشته است با توجه به پا به سن گذاشتنش شایعاتی در مورد خود ایجاد کرده است که گفته می‌شود این گیمکن قرار است به لیگ فوتبال چین برود.

لوییس فیلیپه اسکولاری، سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی برزیل که سابقه فعالیت در فوتبال چین را در کارنامه خود دارد، در پاسخ به این سوال که کریستیانو رونالدو چه صحبتی با او داشته است، گفت‌: رونالدو بیش از یک بار از من سوال کرد که زندگی در چین چگونه است. چرا نباید تصور کرد که کریستیانو رونالدو به لیگ چین برود و فوتبالش را در این کشور ادامه‌ دهد. من به او تمام چیزهایی که می دانستم را گفتم و باید بدانیم که لیگ چین برای هر گیمکنی می‌تواند مقصد مناسبی باشد.

اسکولاری در ادامه‌ صحبت‌های خود همچنین، ‌اضافه کرد: رونالدو چند برند تبلیغاتی دارد و چین نیز بزرگترین کشور جهان محسوب می‌شود و به همین خاطر حضور کریستیانو در این کشور می‌تواند تبعات اقتصادی خوبی برای در بر داشته باشد.

کریستیانو رونالدو که فصل را خوب شروع نکرد در هفته‌های گذشته توانست آمار گلزنی خود را کاملا بهبود ببخشد و به همین خاطر او در حال‌ حاضر در رقابت برای کسب عنوان “آقای گلی لالیگا” با لیونل مسی و لوییس سوارس ‌است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha