می دانیم اکسپریا ایکس زد 2 و اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت دو موبایل با طراحی جدید و حجم باتری بیشتر نسبت به نسل قبل خود هستند. پیش از این تست عمر باتری این دو دستگاه را با هم دیدیم اما سوال اینجاست که عمر باتری پرچمدارهای 2018 سونی در مقایسه با رقبا به چه شکل است و سرعت شارژ شدن آن ها چطور؟ در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم!

عمر باتری اکسپریا ایکس زد 2

عمر باتری اکسپریا ایکس زد 2

همانطور که در تست باتری اکسپریا ایکس زد 2 و اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت از phonerena می بینید، تنها آیفون X و نسل قبلی خود این دستگاه ها یعنی اکسپریا ایکس زد 1 کامپکت عملکرد بهتری داشته اند. عمر باتری حدود 9 ساعت در تست باتری Phonearena یک عمر باتری خیلی خوب است که پرچمدارهای 2018 سونی به آن دست پیدا کرده اند.

سرعت شارژ اکسپریا ایکس زد 2

سرعت شارژ اکسپریا ایکس زد 2

در مدت زمان شارژ شدن اما به دلیل عدم وجود شارژر سریع در جعبه اکسپریا ایکس زد 2 سرعت شارژ شدن از رقبا کمتر است و حدود ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه زمان برای شارژ شدن نیاز دارد. در این زمینه شاهد عملکرد ضعیف تر نسبت به رقبا هستیم که البته با هزینه بیشتر و خرید شارژر سریع می توانید آن را مرتفع کنید اما عمر باتری چیزی است که فقط با خرید پاوربانک جبران می شود (!) پس از این جهت می توان گفت سونی در پرچمدارهای خود خوب عمل کرده است.

نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha