به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرده است  سیدعباس صالحی در حکمی خطاب به شهرام کرمی او را به مدیرکلی هنرهای نمایشی کشور منصوب کرده است. در این حکم آمده است:

«نظر به شایسـتگی و تجربیات ارزنده جناب‌عالی در فعالیت‌های فرهنگی و هنری بنا به پیشـنهاد معاون امور هنری به موجب این حکم به سمت «مدیرکل هنرهای نمایشی» منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعـال ‌و بهره‌گیری از تخصص و توان کارشناسی هنرمندان تئاتر و ظرفیت‌های‌موجود، نسبت‌ به‌ ارتقـای کیفی تئاتر، حل مسائل و مشکلات اساسی تئاتر استانها، فعال سازی استعدادهای نمایشی کشور، توسعه حمایت‌های مادی و معنوی از این هنر بنیادین و گسـترش فضاهای کالبدی و فیزیکی، متناسب با رعایت قانون و اعتدال گرایی، گام های مفید و مؤثری بردارید.»

بدین ترتیب مهدی شفیعی، مدیرکل سابق هنرهای نمایشی در حکمی از سوی سیدضیا هاشمی،  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وب سایت جمهوری اسلامی ایران  شد.

قابل توجه است که قادر آشنا آخرین مدیرکل هنرهای نمایشی بود که با خبر معاونت هنری معرفی شده است. حسین طاهری، مهدی شفیعی و شهرام کرمی هر سه به طور مستقیم از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حکمشان ابلاغ شده است.

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha