در حدود ۱۲ روز دیگر قرار است مدیرعامل هواوی به روی صحنه برود و از پرچمدار جدید خود که به نظر می‌رسد با قدرتی به مراتب بیشتر از سال گذشته برنامه ریزی شده‌است، رونمایی کند. همانطوری که تا کنون مطمئن شده‌ایم، هوآوی پی ۲۰ (Huawei P20) ، هواوی پی ۲۰ لایت (Huawei P20 Lite) و پی ۲۰ پرو (Huawei P20 Pro) از جمله دستگاه‌هایی است که برای این تاریخ معرفی خواهند شد. نمونه تصاویری منتشر شده است که به نظر می‌رسد مربوط به این دستگاه‌ها باشد. در ادامه همراه باشید.

مشخصات اگزیف تصاویر زیر نشان می‌دهد که  از دستگاهی با کد EML-AL00 گرفته شده است. گزارش‌هایی که در دسامبر سال گذشته منتشر شده بود نشان می‌دهد که کد EML مربوط به سری خانواده پی ۲۰ است اما این که این دستگاه و این شماره مربوط به کدام یک سه دستگاه مذکور باشد هنوز معلوم نیست.

مسلما نمی‌توانیم کیفیت و ارزش‌یابی خاصی بر روی تصاویر فوق داشته باشیم و نیاز هست تا در اندازه اصلی آن‌ها را مرور کنیم. موردی که کاملا مشهود خواهد بود، هواوی پی ۲۰ از سه دوربین استفاده می‌کند و مسلما برای آن برنامه ریزی خاصی کرده است در نتیجه خروجی آن باید به نسبت دیگر دستگاه‌ها کاملا متمایز باشد. هواوی امسال را می‌تواند یک سال بسیار عالی برای خود در نظر بگیرد زیرا عملکرد این شرکت در سال گذشته کاملا مورد قبول واقع شده و امسال هم انتظار‌ها از شرکت کاملا معقول است. نظر شما چیست؟ آیا تحلیل خاصی بر روی تصاویر و مشخصات فوق دارید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha