زمانی بود که شرکت های چینی کاملا دنباله رو بودند و دیدی به بازار موبایل و آینده آن نداشتند حالا اما به نظر می رسد که می خواهند آینده را تعیین کنند! امروز حق اختراق میزو (Meizu) برای حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر منتشر شده است و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با کیو ام سی همراه باشید.

همانطور که در تصاویر بالا می بینید، میزو (Meizu) حق اختراعی برای حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر ثبت کرده است که علاوه بر اینکه در جهت باز کردن قفل دستگاه استفاده می شود بلکه به دلیل امنیت بالا و قابل قبول آن می توانید پرداخت های خود را نیز با آن انجام دهید.

این حسگر اثرانگشت به نظر نمی رسد که همانند آن چه در ویوو اپکس (Vivo Apex) دیدیم بسیار گسترده باشد و بیشتر شبیه به نمونه ویوو X20 UD است. پتنت مذکور تقریبا یک سال پیش در SIPO (اداره مالکیت معنوی چین) ثبت شده است اما همین روزها خبر آن منتشر شد. در این پتنت می بینیم که حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر میزو (Meizu) زیر دکمه Super mback که به تازگی در موبایل با نمایشگر کم حاشیه این شرکت (Meizu M6s) رونمایی شد، قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر بد نیست بدانید این یکی از خلاقیت های میزو برای ادغام سه دکمه ناوبری اندروید در یک دکمه است!

شرکت میزو (Meizu) همان شرکتی است که جرات تولید دستگاه های عجیب و غریبی مثل میزو پرو 7 پلاس را داشت و اطراف دوربین اصلی آن نمایشگر دوم امولد برای ثبت سلفی با دوربین دوگانه اصلی وجود دارد! نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید چینی ها آینده صنعت موبایل را ترسیم می کنند؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha