خبرگزاری تسنیم: علی کریمی پیش از تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: مدت طولانی از اردوی قبل گذشته و امروز همه گیمکنان داخلی هستند تا تمرینات خوبی را برای دو گیم دوستانه پیش‌رو داشته باشیم.

وی افزود: همانطور که می‌دانید ما در روزهای فیفا دو گیم بسیار سخت مقابل حریفان گردن‌کلفتی چون تونس و الجزایر پیش‌رو داریم که قرار است با همه نفرات خود که اکثرا در اروپا گیم می‌کنند به میدان بیایند و قطعا گیم با این دو تیم برای تیم ملی بسیار مفید است.

کریمی به گیم دوستانه شنبه آینده ایران سیرالئون اشاره کرد و یادآور شد: چند روزی است که در محل آماده‌سازی تیم ملی حضور داریم و تعدادی از نفرات هم که درگیر گیم‌های قهرمانان آسیا بودند به تازگی به جمع‌مان اضافه شدند. دور هم جمع شده‌ایم تا خود را برای دو گیم که قرار است در فیفادی برگزار شود آماده کنیم. قطعا گیم با سیرالئون هم می‌تواند برای آماده‌سازی ما مفید باشد و در کل هر سه گیم دوستانه برای تیم ملی خوب است.

گیمکن تیم ملی در پایان در یک پیام نوروزی به مردم ایران گفت: مردم کشور ما کل سال را زحمت می‌کشند و لازم است در سه، چهار روز ابتدایی عید استراحت کامل داشته باشند. من برای همه مردم عزیز کشورم آرزوی سال خوب و پرکت در انتظارشان باشد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha