دو سال پیش بود که هواوی برای اولین بار شروع جدی خود را در صنعت موبایل با معرفی موبایل هواوی پی 9 شروع کرد. این موبایل در سال 2015 واقعا رقیب جدی برای دیگر موبایل‌های پرچمدار بود و حالا نیز قصد دریافت اندروید 8 را دارد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

سال پیش بود که هواوی لیست تلفن‌های همراهی که قادر به دریافت رابط کاربری EMUI 8.0 هستند را منتشر کرد و قرار بود تا این رابط کاربری با اندروید 8 برای این موبایل‌ها عرضه شود اما متاسفانه تنها موبایل‌های پی 10، پی 10 پلاس، میت 9 و میت 9 پرو قادر به دریافت این رابط کاربری با اندروید 8.0 بودند.

حالا به نظر می‌رسد که هواوی سیاست‌های خود را در رابطه با موبایل پرچمدار سری پی که در سال 2015 معرفی شد یعنی پی 9 تغییر داده است و معلم شده است که این کمپانی درحال کار بر روی اندروید 8 برای پی 9 است. هنوز مشخص نیست که در چه زمانی این بروزرسانی برای پی 9 و پی 9 پلاس منتشر می‌شود اما به نظر می‌رسد که این آپدیت تنها برای مناطق خاص ارائه شود.

پی 9 یکی از بهترین موبایل‌های ساخته شده توسط هواوی است. طراحی زیبا، سخت افزار قدرتمند، دوربین با کیفیت و صفحه نمایش زیبا، همه و همگی از ویژگی‌های مثبت این موبایل به شمار می‌روند. با اینکه در سال 2018 هستیم اما افرادی هستند که هنوز به سمت خرید این موبایل یا نسخه پلاسش می‌روند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha