خبرگزاری مهر: نگاهی به جدول مسابقات گروه B لیگ قهرمانان آسیا نشان می دهد الدحیل قطر را می توان مقتدر ترین تیم مرحله گروهی در غرب آسیا دانست. تیمی که ۴ پیروزی از ۴ گیم اولش به دست آورده تا با ۱۲ امتیاز صعودش بعنوان صدرنشین از مرحله گروهی مسجل نماید. در این گروه ذوب آهن اصفهان با ۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد تا با این امتیازات فعلا شانس بهتری نسبت به الوحده و لوکوموتیو تاشکند برای صعود داشته باشد.

شاگردان امیر قلعه نویی از چهار باری که در آسیا به میدان رفته اند صاحب دو پیروزی و دو شکست هستند و کارشان را بدون مساوی دنبال می کنند. آنها در قطر مقابل الدحیل و در امارات مقابل الوحده تن به شکست های سنگین ۳ بر یک و ۳ بر صفر داده اند تا ضعیف ترین نتایج را در گیم های خارج از خانه گرفته باشند. درست بر عکس گیم های خانگی که مقابل لوکوموتیو تاشکند و الوحده امارات با نتایج مشابه ۲ بر صفر به پیروزی رسیده اند.

نگاه به نتایج ذوب آهن نشان می دهد که این تیم در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا در گیم های خانگی بهترین نتایج را می گیرد و در گیم های خارج از خانه ضعیف ترین نتیجه ها را گرفته است. باید دید که این تیم در دو دیدار باقی مانده اش این روند را ادامه می دهد یا خیر.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha