سال 2012 بود که سامسونگ از گلکسی اس 3 پرده برداری کرد و این موبایل در زمان خودش یکی از قوی‌ترین موبایل‌ها بود. حال بعد از گذشت 6 سال به نظر شما چه قدر پیشرفت در زمینه ساخت موبایل برای سامسونگ ایجاد شده است؟ در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

 

سامسونگ تا سال 2014 و معرفی گلکسی اس 5 همیشه پرچمدار‌های سری اس خودش را با بدنه پلاستیکی معرفی می‌کرد و تا آن زمان شرکت اپل با معرفی موبایل‌های تمام فلزی‌‌اش حرف اول را می‌زد و کمتر کسی به سامسونگ توجه می‌کرد. اما تا سال 2015! سال 2015 یکی از بهترین سال‌ها برای سامسونگ بود به این خاطر که طراحی موبایل‌های این کمپانی از پلاستیک به سمت فلز و شیشه رفت. این ترکیب توانست گلکسی اس 6 را خلق کند و این موبایل را به بهترین موبایل سامسونگ تا سال 2015 کند.

سال 2016 نیز سال خوبی برای سامسونگ بود و تغییرات اساسی در دوربین و نرم افزار را در گلکسی اس 7 مشاهده می‌کردیم. دیگر خبری از رابط کاربری سنگین و لگ دار نبود و سامسونگ به طور کامل رابط کاربری خودش را دستکاری کرد. همچنین دوربین گلکسی اس 7 یک تغییر بزرگ در کمپانی سامسونگ بود که توانست این شرکت را یکبار دیگر به موفقیت برساند.

2017 را می‌توان سال موفقیت جدید برای سامسونگ دانست، بعد از تغییر رابط کاربری و دوربین با کیفیت نوبت به حاشیه و طراحی دوباره رسید و اینکار باعث به وجود آمدن گلکسی اس 8 با نمایشگر “بی‌نهایت” شد. حال در سال 2018 هستیم و سامسونگ گلکسی اس 9 و برادر بزرگترش گلکسی اس 9 پلاس را معرفی کرده است. برای اولین بار دوربین دوگانه در سری اس استفاده شده و 6 گیگابایت رم جای 4 گیگابایت رم برای مدل پلاس در نظر گرفته شده است.

 

سامسونگ تغییرات زیادی را در زمینه‌های مختلف برای موبایل‌های خودش انجام داده است و می‌توان این موضوع را با نگاه کردن به گذشته فهمید. نظر شما چیست؟ تا چه حد سامسونگ تلاش خود را برای تغییر در موبایل‌هایش کرده است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha