نوکیا 8سیروکو با دوربین دوگانه ای که لنز آن را شرکت زایس ساخته است ارایه شده و پیشرفت های خوبی در سخت افزار دارد. در حقیقت دوربین دوگانه آن نسبت به نوکیا 8 کاملا تغییر داشته است. این تغییرات را می توان در حسگر تصویر و مکانیسم دوربین دوگانه دید. گلکسی اس 9 نیز گوش دنیا را با دیافراگم دوگانه خود کر کرده است! اجازه بدهید عملکرد دوربین این دو دستگاه را کنار هم ببینیم پس در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا مقایسه دوربین نوکیا 8 سیروکو با گلکسی اس 9 را داشته باشیم.

هر چند این ویدیو به صورت کامل نمی تواند دید کاملی را به ما بدهد اما دیدن آن خالی از لطف نیست. باید در نظر داشته باشید که ذکر شده هر دو دستگاه نسخه های در حال توسعه بوده اند و این یعنی در نسخه نهایی امتحان هرگونه تغییری ممکن است ایجاد شود.

آن چیزی که در ویدیو دیده می شود به شکل مشخص اغراق بیشتر نمونه نوکیا است. البته این مطلق نبوده و در برخی صحنه ها به نظر می رسد نمونه سامسونگ گلکسی اس 9 اغراق بیشتری دارد. همچنین در برخی موارد تفکیک رنگ ها در نوکیا 8 سیروکو بهتر بوده اما زاویه تصویر گاها متفاوت بود.

به شکل کلی هنوز نمی توان درباره کیفیت تصاویر و دقت رنگ ها نظر داد و این ویدیو به درخواست کاربران کیو ام سی منتشر شده است ولی به صورت کلی می توان پیشرفت نوکیا 8 سیروکو نسبت به نوکیا 8 را شاهد بود.

نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha