اسپورت سه: جیم الهلال نسبت به درخواست اخیر استقلالی ها از کنفدراسیون فوتبال آسیا برای محرومیت داور مالزیایی واکنش نشان داد.

 بعد از اتفاقات رخ داده در مسائل داوری جدال رفت دو تیم العین و استقلال در اسپورتگاه هزا بن زائد سران جیم تهرانی به صورت رسمی با ارسال شکایت نامه ای به کمیته داوران ای اف سی خواستار تعلیق داور مالزیایی از قضاوت در گیم های مهم لیگ قهرمانان شد که این درخواست در آستانه گیم های هفته چهارم لیگ قهرمانان بازتاب فراوانی در رسانه های سعودی همچنین اردوی الهلال یکی از رقیبان این دو تیم در گروه مرگ داشت.

دلیل این بازتاب نیز تصمیم اخیر کمیته داوران ای اف سی پیرامون انتخاب تیم داوری مالزیایی برای قضاوت جدال حساس الریان با الهلال در دوحه بود که نگرانی هایی را برای سران جیم سعودی و طرفداران این تیم رقم زد. ای اف سی در معرفی داوران هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد محمد امیرول داور مالزیایی به همراه دو هموطن خود در دوحه جدال الهلال با الریان را سوت خواهد زد که انتخاب داورانی از این کشور موجی از انتقاد و ناامیدی برای عربستانی ها در پی داشت.

 

الهلال نگران قضاوت داور جنجالی در دوحه

 

توئیتر رسمی جیم الهلال امروز با انتشار مطلبی پیرامون این که استقلالی ها از afc خواستار تعلیق محمد امیرول یعقوب مالزیایی از قضاوت شده است نوشت:« صدرنشین گروه مرگ همچنان پیگیر قضاوت مشکوک این داور در گیم رفت با العین شده و در صدد محروم کردن بن یعقوب از قضاوت بیشتر در رقابت های آسیایی است. از همین رو انتخاب داور مالزیایی برای یکی دیگر از گیم های حساس گروه مرگ شائبه برانگیز است».

محمد امیرول یعقوب داور 31 ساله مالزیایی از سال 2012 وارد لیست الیت ای اف سی و فیفا شد که در تمام سال های گذشته قضاوت های پرحاشیه و جنجالی برای نمایندگان جیمی و ملی ایران در آسیا داشت از جمله گیم هفته قبل استقلال با العین که دو پنالتی جنجالی برای میزبان اماراتی گرفت تا مانع شکست آنها برابر آبی های پایتخت شود.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha