وبسایت روزنامه گل: علی فتح‌ا…زاده مدیر عامل سابق استقلال از عملکرد این تیم مقابل العین بسیار راضی بوده بوده و معتقد است آبی‌پوشان این روزها در شرایط خوبی به سر می‌برند. وی از مسوولان استقلال بابت حضور تیام در این تیم تشکر کرده و کری جالبی نیز با رویانیان در خصوص دربی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

گیم استقلال مقابل العین را تماشا کردید؟

استقلال گیم خیلی خوبی را انجام داد. به عنوان یک استقلالی و کسی که این تیم را دوست دارد از شفر تشکر می‌کنم که شخصیت استقلال را نشان داد و تلاش کرد این تیم را آنقدر قوی کند که مقابل هر تیمی شخصیت پیروزی را داشته باشد. استقلال آنقدر خوب شده که حریفان مجبور می‌شوند با داور 12 نفره مقابل این تیم ظاهر شوند.

در خصوص داوری صحبت کردید عملکردش را چطور دیدید؟

فکر می‌کنم این داور سطح فوتبال آسیا را به تمسخر گرفت. من به زودی خودم یک نامه به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهم نوشت و از آنها خواهش خواهم کرد برای حفظ آبرو و جایگاه فوتبال آسیا اجازه ندهند چنین داوران ناپخته‌ای به قضاوت بپردازند. من فکر می‌کنم هر داوری ممکن است اشتباه کند اما دیگر این اشتباه نبود بلکه فاجعه بود.

اگر الان مدیر عامل استقلال بودید چه برخوردی با این موضوع داشتید

من همان دقیقه یک نامه به بن‌سلمان می‌نوشتم و گلایه می‌کردم كه فوتبال این گونه نیست. اگر بخواهد آن روح مبارزه با یکدیگر را تبدیل کند به مبارزه با داور فوتبال، گیم نکنیم بهتر است.

استقلال شفر چقدر تغییر کرده است؟

به نظرم خیلی تغییر کرده است. گیمکنان دوندگی خیلی زیادی در زمین دارند. من وقتی گیم شروع شد به دوستانم که در حال تماشای گیم بودیم گفتم استقلال امروز اسیر گیم با العین در زمین نخواهد شد. استقلال این روزها با آگاهی کامل گیم می‌کند و مطمئن هستم فصل بعد مدعی اصلی جام قهرمانی خواهد بود.

عملکرد تیام را چطور ارزیابی کردید؟

تیام فوق العاده است. به نظرم می‌توان اسم تیام را گذاشت هفت اورجینال. واقعا این پسر با دو حرکت موفق به گلزنی شد.او بسیار باهوش است و قطعا در آینده نزدیک عملکرد بهتری هم خواهد داشت. من به شخصه از او تشکر می‌کنم.

شما علاقه خاصی به منشا مهاجم پرسپولیس داريد و بارها به این موضوع اشاره کرده‌اید. او این روزها شرایط خوبی در جمع قرمزها ندارد؟

منشا مهاجم خوبی است و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم ولی استقلال یک مهاجم به اسم تیام دارد که عملکردش قابل قبول بوده و من از مسوولان استقلال که شرایط حضور این مهاجم را در ایران فراهم کردند تشکر می‌کنم.

فرهاد مجیدی اعلام آمادگی کرده برای تماشای گیم برگشت برابر العین به اسپورتگاه خواهد آمد. شما قصد چنین کاری را ندارید؟

من خیلی دوست دارم به اسپورتگاه بیایم ولی می‌ترسم که حاشیه به وجود بیاید. ان‌شاءا… که استقلال به فینال آسیا برود و من برای تماشای آن گیم به اسپورتگاه بروم.

طلب خیلی از گیمکنان سابق استقلال پرداخت شد.

استقلال به نظر من با درآمدی که از سامانه به دست می‌آورد می‌تواند بدهی‌هایش را پرداخت کند. من وقتی از بعضی از گیمکنان گذشته سوال می‌پرسم اعلام می‌کنند هنوز مطالبات‌شان را دریافت نکردند. امیدواریم هر چه زودتر این اتفاق صورت بگیرد. اگر استقلال سالانه 25 میلیارد هم هزینه کند باز هم توان پرداخت بدهی 20 میلیاردی را دارد.

شما بعد از دربی در مصاحبه‌ای اعلام کردید موهای رحمتی در این گیم حالتش عوض نشد. دوست خوب شما رویانیان به این موضوع واکنش نشان داد. چه صحبتی در این باره دارید؟‌

ما وقتی گیم تمام و موهای رحمتی را دیدیم متوجه شدیم دانه به دانه موهای وی به همان حالت اولیه قرار دارند. عیب ندارد به هر حال رویانیان دوست خوب من است، به هر حال ایشان با تیمش باخته و ناراحت است. احتمالا آقای رویانیان رفته رویا و فیلم‌های رویایی در آنجا مي‌بينيد. البته رویانیان یکی از بهترین دوستان من است و هر چه ایشان بگوید من احترام می‌گذارم چون اعتقاد دارم ظرفیت آقای رویانیان خیلی بالاست و ما با یکدیگر کری می‌خوانیم تا هوادار شاد باشد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha