عمر باتری یکی از مهم ترین مواردی است که در موبایل ها وجود دارد و ما همیشه امیدواریم که نسل بعدی معجزه ای در زمینه داشته باشد اما ندارد! البته کاش نداشته باشد نه اینکه در جهت عکس عمل کند! عمر باتری گلکسی اس 9 موضوعی است که این روزها کمی بحث برانگیز شده و کاربران از بابت آن نگرانند. تا کنون دو تست عمر باتری گلکسی اس 9 را در کیو ام سی دیده ایم و حالا نوبت به سومین آن است که مرجعی معتبر و قابل اتکا منتشر شده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا عمر باتری گلکسی اس 9 در مقابل گلکسی اس 8 از نگاه Gsmarena ببینیم.

عمر باتری گلکسی اس 9

عمر باتری گلکسی اس 9

گلکسی اس 9 همانند گلکسی اس 8 باتری 3000 میلی آمپری دارد، نمایشگر همان 5.8 اینچ است و رزلوشن نیز همان QHD+ که برخی منابع مثل دیسپلی میت آن را 3K می نامند. پردازنده بهینه تر شده و نمایشگر نیز روشن تر، می توان انتظار داشت که به قولی “این به آن در” اما واقعا همینطور است؟

نتیجه عمر باتری گلکسی اس 9 را در تصویر بالا می بینید و عمر باتری گلکسی اس 8 را نیز در تصویر پایین. مشخصا در بحث پخش ویدیو شاهد پیشرفت محسوس و در بخش وبگردی شاهد پیشرفت چند دقیقه ای بوده ایم و عمر باتری مدت زمان مکالمه کاهش را تجربه کرده است. به گفته Gsmarena عمر باتری گلکسی اس 9 در مدت زمان آماده به کار نسبت به گلکسی اس 8 کاهش داشته و این سبب می شود که امتیاز کلی 6 ساعت کمتر از گلکسی اس 8 باشد!

عمر باتری گلکسی اس 8

به صورت کلی می توان گفت عملکرد باتری گلکسی اس 9 با گلکسی اس 8 آنقدرها که نگران کننده باشد متفاوت نیست. تا کنون بررسی عمر باتری گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9+ را از Phonearena دیده ایم که کاهش قابل توجه عمر باتری را گزارش کرده و بررسی ویدیویی مقایسه عمر باتری گلکسی اس 9+ با آیفون X، گلکسی نوت 8، وان پلاس 5T و نوکیا 8 که عملکرد بهتر گلکسی اس 9+ را نسبت به رقبا نشان می داد! حالا و در نهایت Gsmarena به ما می گوید در مصرف ممتد گلکسی اس 9 می تواند همپای گلکسی اس 8 بیاید اما مدت زمان آماده به کار (یعنی زمانی که موبایل شما روشن است اما با آن کار نمی کنید) کمتر شده است.

توجه داشته باشید که امتیاز کلی تست Gsmarena بدون روشن بودن نمایشگر همیشه روشن انجام شده و اگر آن قابلیت که ما شدیدا به آن علاقه مندیم روشن باشد قطعا افت قابل توجهی در نتیجه وجود خواهد داشت.

نظر شما درباره عمر باتری گلکسی اس 9 چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha