همانقدر که عمر باتری باید برای شما اهمیت داشته باشد، حقیقت این است که سرعت شارژر شدن نیز مهم است. در پست پیشین مقایسه عمر باتری گلکسی اس 9+ با آیفون X، گلکسی نوت 8، وان پلاس 5T و نوکیا 8 را داشتیم و حالا نوبت به مثایسه سرعت شارژ شدن این دستگاه ها است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا این فاکتور را نیز بررسی کنیم.

به صورت کلی می دانیم که سامسونگ مدت زیادی است فناوری شارژ سریع خود را معرفی کرده است. این فناوری که با گلکسی نوت 4 به دستگاه های سامسونگ راه یافت تا کنون هیچ تغییری نداشته ولی هنوز هم خیلی خوب عمل می کند. در این مدت شرکت های چینی راه حل های خود را پیش گرفته اند، مثلا وان پلاس از دش شارز (DASH charge) یا هوآوی از سوپرشارژ بهره برده اند و در کمال ناباوری بسیار قدرتمند و دوست داشتنی هستند!

اولین آیفون هایی که سریع شارژ می شوند آیفون های 2017 هستند که متاسفانه شارژر سریع درون جعبه آن ها وجود ندارد و باید جداگانه هزینه خرید آن را بپردازید. اگر پرداختید اما سرعت شارژ شدن بیشتری خواهید داشت که ارزشمند بودن یا نبودن بستگی دارد به راضی بودن به پرداخت هزینه هستید یا نه!

گلکسی اس 9+ دیرتر از گلکسی نوت 8 شارژ شدن و دلیل در باتری نسبتا کوچکتر آن است. در حقیقت گلکسی اس 9+ فقط نسبت به آیفون X سریع تر است آن هم اگر از شارژ بی سیم استفاده کند، فاصله بیشتر خواهد شد! نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید این فاکتور چقدر برای شما مهم باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha