خبرگزاری مهر: مرحله رفت از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید و شاگردان شفر در گروه چهارم این مسابقات مقتدرانه در صدر جدول قرار گرفتند تا در مرحله برگشت این مسابقات کار ساده‌تری داشته باشند. آبی پوشان در حالی با یک پیروزی مقابل الهلال و دو تساوی با نتایج مشابه ۲-۲ مقابل الریان و العین به کار خود خاتمه دادند که هیچ گیم در ایران نداشتند و هر سه گیم شان را خارج از خاک کشور انجام دادند. آنها در مرحله برگشت این مسابقات این فرصت را دارند که مقابل العین و الریان دو گیم خانگی انجام داده و امتیازات خوبی از این گیم های خانگی کسب نمایند.

اما با همه این وجود شفر با یک خطر بزرگ مواجه است. خطری که آبی پوشان را در این مرحله از مسابقات تهدید می‌کند محرومیت و مصدومیت تعدادی از گیمکنان این تیم است. به جز مهدی قائدی و لئوناردو پادوانی که گیم های کل فصل را به دلیل آسیب دیدگی‌های شدید از دست داده‌اند، سید مجید حسینی هم در دیدار مقابل العین آسیب دید تا شرایط این گیمکن هم برای آبی پوشان نگرانی هایی ایجاد کند.

به جز آن، تعدادی از گیمکنان استقلال در سه دیدار نخست این تیم یک اخطار گرفته‌اند و با خطر محرومیت مواجه هستند. خطر محرومیت بالای سر ۵ گیمکن از تیم استقلال می‌چرخد و هر یک از این ۵ گیمکن در صورت دریافت کارت زرد یکی از دیدارهای آبی پوشان را از دست می‌دهند. سید مهدی رحمتی، سید مجید حسینی، امید ابراهیمی، روزبه چشمی و پژمان منتظری آبی پوشانی هستند که خطر محرومیت آنها را تهدید می‌کند.

اما جایی این خطر بیشتر احساس می‌شود که می‌بینیم هر سه مدافع میانی آبی پوشان که حسینی، چشمی و منتظری هستند در بین این نفرات قرار دارند. در صورتی که بر حسب اتفاق این دو سه نفر در یک گیم با هم اخطار گرفته و قرار باشد یکی از گیم‌های پیش رو را همزمان از دست بدهند، ممکن است یک تراژدی دیگر برای استقلال در آسیا به وقوع خلق شود.

آبی پوشان فصل گذشته هم در حالی که شرایط بدی در آسیا نداشتند، در گیم برگشت مقابل العین بر حسب اتفاق همه هافبک‌های میانی‌شان را از دست دادند تا غیبت نفراتی مثل امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، امید نورافکن و فرشید باقری همزمان در یک گیم منجر به رقم خوردن شکست عجیب این تیم مقابل العین شود.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha