دوربین گلکسی اس 9+ با امتیاز 99 از DxO بهترین دوربین موبایل موجود در بازار شناخته شده است! آیفون X نیز بهترین دوربین ارایه شده روی یک آیفون را دارد و امتیاز DxO آن 97 است! اجازه بدهید از آزمایشگاه بیرون برویم و نتیجه را در دنیای واقعی ببینیم! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا مقایسه دوربین گلکسی اس 9+ با آیفون X ببینیم.

گلکسی اس 9+ ما را به یاد گلکسی اس 5 انداخت! هر چند تصاویر خروجی از پرچمدارهای سامسونگ کمی “زرد” طور هستند اما در گلکسی اس 5 این موضوع به حداکثر خود رسیده بود و اگر به یاد داشته باشید این موضوع بیشتر در گلکسی اس 5 هایی که با حسگر ایزوسل ارایه شده بودند، دیده می شد. گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9+ حسگر ایزوسل ساخت سامسونگ را دارند و شاید دلیل را بتوان در این هم دید. به صورت کلی تراز رنگ سفید در خروجی عکاسی دوربین اصلی، سلفی و فیلم برداری آن ها به شکل مشخص مشکل داشت. در مقابل اما آیفون X می تواند رنگ ها و تراز رنگ سفید بهتری را به شما بدهد.

شارپ بودن تصاویر در دوربین گلکسی اس 9+ به دلیل استفاده از f/2.4 در شرایط نوری مناسب عموما بیشتر از دوربین آیفون X بود و البته گسترده دینامیکی فیلم برداری گلکسی اس 9+ در شرایط نوری قوی خیلی بهتر از آیفون X بود! عکاسی گلکسی اس 9+ در شرایط نوری ضعیف اگر تراز رنگ سفید آنقدر به زردی نزند، خیلی بهتر است! در بخش فیلم برداری اما آیفون همچنان صدا را مونو ثبت می کند که اصلا جالب نیست.

همینطور در عکاسی پرتره قطعا برتری با آیفون X بود! این البته یک تست اولیه است و باید منتظر بررسی های بیشتر ماند! به نظر ما درخشش آیفون X در این تست بیشتر بود، نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha