اسپورت سه: استقلال برای شکست العین فقط یک نفر را کم داشت و گیم بی نقص آبی ها برای رسیدن به نتیجه نهایی سد راه محکمی به نام داور داشت.

استقلال با 2 استراتژی متفاوت در دو نیمه برابر العین گیم کرد، آبی ها در نیمه اول با دستور شفر پرس را از جلوی زمین آغاز کردند و ضمن این که موقعیتی به حریف خود ندادند یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه حریف ایجاد کردند که البته نتیجه نداد.

اما در نیمه دوم و در حالی که همه انتظار داشتند استقلال برای کسب نتیجه تساوی عقب تر از نیمه اول گیم کند، با این حال شفر گیم هجومی را در دستور کار قرارداد و گیم مسلط آبی ها باعث شد العین مجبور به دفاع کردن شود.

در دقیقه 52 گیم مامه تیام پاس بی نقص فرشید اسماعیلی را وارد دروازه العین کرد تا آبی ها در همان ابتدای نیمه دوم نشان بدهند برای پیروزی وارد زمین شده اند.

بعد از این گل گیم تحت تسلط آبی ها بود؛ اما اشتباه روزبه چشمی و سیدحسین حسینی باعث شد مارکوس برگ گل تساوی را بزند و دقیقا از این دقیقه بود که نقش مهم بن یعقوب، داور گیم شروع شد.

در دقیقه 76 گیم در حالی که فرشید اسماعیلی کوچکترین برخوردی با حریف خود نداشت و به گفته تمام کارشناسان داور باید تمارض گیمکن العین را اعلام می کرد، این صحنه را خطای پنالتی اعلام کرد تا مارکوس برگ خود را برای زدن دومین گل خود آماده کند؛ اما دبل سیو حسینی باعث شد اولین اشتباه داوری به ضرر استقلال تمام نشود.

 

استقلال برای شکست العین، یک یار کم داشت

 

استقلال برای شکست العین، یک یار کم داشت

 

اما بعد از این صحنه استقلال که ظاهرا فقط به 3 امتیاز گیم فکر می کرد دوباره آهنگ تهاجمی گرفت و باز هم روی پاس گل و گل فرشید اسماعیلی و تیام از حریف خود جلو افتاد تا بعد از این گل دوباره نقش آفرینی داور برای فرار العین از شکست آغاز شد و در دقیقه 89 گیم در حالی که منتظری حتی برخورد جزیی هم با گیمکن العین نداشت، بن یعقوب هم به او کارت زرد نشان داد و هم نقطه پنالتی را نشان داد تا العین بتواند گل تساوی را بزند.

این عکس ها چهره بهت زده گیمکنان استقلال از تصمیم عجیب داور در ثانیه های پایانی گیم را نشان می دهد که در آن آنها کاملا ملتمسانه به بن یعقوب نگاه می کنند و از او می خواهند که شب فوق العاده آنها را خراب نکند.

آنچه مسلم است امروز استقلال برای پیروزی هم استراتژی داشت و هم استحقاق؛ اما شاید شفر و شاگردانش هرگز فکر نمی کردند برای کسب 3 امتیاز گیم به جز برتری تاکتیکی باید با داور هم رقابت کنند.

 

استقلال برای شکست العین، یک یار کم داشت

 

استقلال برای شکست العین، یک یار کم داشت

 

عکس ها: سجاد ایمانیان

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha