امسال سال هیجان انگیز و زیبایی برای هواوی خواهد بود. این کمپانی با معرفی موبایل پرچمدار خود، پی 20 می‌خواهد امسال را با موفقیت شروع کند. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.هواوی در مراسمی که روز 7 فروردین ماه در نظر گرفته قصد رونمایی از سری جدید موبایل‌های P خود را با نام‌های P20 – P20 Plus و P20 Lite دارد.

هر سه موبایل گفته شده در شایعات و تصاویر مفهومی زیادی دیده شده‌اند و حتی تصاویر واقعی نیز از این سه موبایل دیده شده بود. حال بعد از طراحی و مشخصات احتمالی نوبت به قیمت احتمالی آن‌ها رسیده و امروز نیز یک شایعه مبنی بر قیمت احتمالی هر سه موبایل منتشر شده است.

بر اساس شایعه منتشر شده هواوی پی 20 از قیمتی 679 یوروای و نسخه پرو از قیمتی 899 یورویی برخوردار خواهد بود. همچنین نسخه هواوی پی 20 لایت از قیمتی 369 یورویی برخوردار است.

قیمت تلفن‌های همراه هواوی روز به روز درحال افزایش است و این کمپانی دیگر یک کمپانی معروف با ساخت موبایل‌هایی خوش قیمت نمی‌باشد. از آنجایی که کمپانی‌های دیگر درحال نزدیک کردن قیمت پرچمدار‌های خود به رقم 1000 یورو‌ای هستند. بعید نیست که هواوی نیز دست به همچین کاری بزند.

برگه برنده امسال کمپانی هواوی پردازنده اختصاصی این شرکت یعنی کایرین 970 خواهد بود که از پردازنده هوش مصنوعی نیز برخوردار است. با حضور همچین موردی سرعت و عملکرد دستگاه تا حد زیادی افزاریش پیدا می‌کند و نباید شاهد کُندی تا مدت زیادی از دستگاه باشید.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha