خبرآنلاین: سرمربی تیم ملی این روزها در یونان به سر می برد. حضور او که به تماشای دیدارهای آ.ا.ک-پانیانیوس و المپیاکوس-پاناتینایکوس نشست، در این کشور از همان اولین ساعات خبرساز شد. از همان ابتدا همه خبرها حول محور یک گیمکن می چرخید. مسعود شجاعی که مدت هاست از تیم ملی دور است. شجاعی که به خاطر حضور در دیدار تیمش در مقابل مکآبی اسرائیل، طبق یک قانون نانوشته از حضور در تیم ملی محروم شده بود، حالا از همیشه به تیم ملی نزدیکتر است. این را هم از حضور سرمربی در یونان و هم از پست جدیدی که در فیس بوک منتشر کرده است می توان فهمید. او که پست جدیدش را با «آفرین مسعود؛ حالا در لیگ یونان صدرنشینی» شروع کرده است این روزها برای دعوت این گیمکن به تیم ملی برای حضور در روسیه دلایل کافی هم دارد.

از طرفی آسیب دیدگی اشکان دژاگه و از سوی دیگر تجربه کم سامان قدوس دلایل کافی را برای دعوت از این گیمکن باتجربه به کارلوس کی‌روش می دهد. او که تا پیش از این باید دو گیمکن از این سه را برای پست هافبک انتخاب می کرد حالا با کنار رفتن یکی از گزینه هایش به راحتی مسعود شجاعی را به تیم ملی برمی گرداند. اشکان دژاگه پس از یک نیم فصل دوری از میادین در ابتدای حضورش در ناتینگهام فارست با مصدومیت روبه رو شد و تا اردیبهشت هم از میادین دور است و قطعا آماده سازی اش برای حضور در جام جهانی که خرداد سال آینده برگزار خواهد شد بسیار سخت خواهد بود. از سوی دیگر سامان قدوس هم بسیار جوان است و هم به تازگی به تیم ملی پیوسته و هنوز هماهنگی لازم را برای حضور در لیست تیم ملی را کسب نکرده است.

از سوی دیگر پس از ماجراها و جنجال های به وجود آمده در فدراسیون کشتی برای ماجرای حاضر نشدن اسپورتکارانمان مقابل اسپورتکارانی از رژیم اشغالگر اسرائیل، حالا اینطور به نظر می رسد که دیگر چندان سخت گیری ای برای حضور مسعود شجاعی در تیم ملی وجود نخواهد داشت. پس از این 8ماه محرومیتی که مسعود شجاعی به خاطر حضور در مقابل مکآبی سپری کرد و البته مصاحبه هایی که در آنها تاکید داشت حضورش در مقابل این تیم یک اجبار بوده است و از سوی دیگر مصاحبه هایی که در طول این مدت انجام داد حالا محبوبیت شجاعی را در بین مردم بسیار بالا برده است و حضور او در لیست تیم ملی تقریبا یک مطالبه از سوی مردم است.

این حضور اما اگر اتفاق بیفتد، برای شجاعی یک رکورد به وجود خواهد آورد. او با حضور در روسیه اولین گیمکن ایرانی خواهد بود که در سه جام جهانی حضور داشته و نامش در تاریخ ثبت خواهد شد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha