سونی اکسپریا ایکس زد 2 (Xperia XZ2) پرچمدار جدید این شرکت ژاپنی است و توجهات ویژه ای را به خود جلب کرده است. تا پیش از نگاهی به اکسپریا ایکس زد 2 به صورت ویدیویی داشتیم و تا حدودی نسبت به آن دید پیدا کردیم، حالا بد نیست یک نگاه نزدیک دیگر نسبت به اکسپریا ایکس زد 2 (Xperia XZ2) داشته باشیم تا دید کامل تری را ارایه کند.

اکسپریا ایکس زد 2 (Xperia XZ2) با ویژگی های جدید از جمله طراحی به روز شده، نمایشگر کم حاشیه، دوربین ارتقا یافته و سخت افزار جدید و قدرمند سال 2018 ارایه شده که به صورت مشخص می توان همه نگاه ها را روی طراحی جدید و نمایشگر کم حاشیه دید چرا که دیگر ارتقا ها کاملا مورد انتظار بودند و به نوعی “باید” انجام می شدند.

طراحی جدید اکسپریا ایکس زد 2 از نظر بصری زیباست و من شخصا آن را دوست دارم اما وقتی تردید درباره آن آغاز می شود که به ضخامت و وزن آن نگاه می کنیم. نمایشگر کم حاشیه شاید به کم حاشیه ای گلکسی اس 9 یا آیفون X نباشد اما چیزی شبیه به پیکسل 2 ایکس ال و حتی بهتر است.

دوربین در بخش فیلم برداری بیشترین پیشرفت را به خود دیده است. فیلم برداری 4K HDR و فوق آهسته 960 فریم بر ثانیه به رزلوشن FHD از برجسته ترین مواردی است که در دوربین ارتقا یافته است. همچنین امکان ثبت فایل های 3D Creator توسط دوربین سلفی نیز قابل توجه است.

نظر شما درباره پرچمدار 2018 سونی چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha