ایسنا: مصطفی صالح پس از انتخابی تیم‌ ‌ملی تنیس ایران اعلام کرد که با فدراسیون همکاری نمی‌کند و در حال‌ حاضر هم سعید احمدوند به عنوان جانشین او معرفی شد.

احمدوند پیش از صالح هدایت تیم‌ ‌ملی تنیس ایران را بر عهده داشت و صالح تنها برای گیم برابر هنگ کنگ در مسابقات گروه دو آسیا سرمربی تیم‌ ‌ملی تنیس ایران بود. اکنون دوباره احمدوند هدایت ملی‌پوشان را بر عهده گرفت.

مجید شایسته، رییس فدراسیون تنیس با تایید این خبر به ایسنا، گفت‌: سعید احمدوند، به عنوان سرمربی تیم‌ ‌ملی تنیس انتخاب شد و در دو روز آینده هم نظرش را در مورد گیمکنانی که باید مقابل چین تایپه گیم کنند اعلام خواهد کرد. او برنامه تمرینی‌اش را آماده کرده است تا با قدرت برابر چین تایپه در گروه دو آسیا قرار بگیریم.

شایسته در پاسخ به این سوال که احمدوند تنها برای گیم با چین تایپه هدایت ملی‌پوشان ایران را بر عهده دارد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: ما هر سرمربی را که انتخاب می‌کنیم برای مسابقات همان سال یعنی مسابقات سال ۲۰۱۸ است. پس از گیم با چین تایپه هم برنامه اساسی و کلی را برای ارتقای سطح کیفی تنیس در تمام رده‌های سنی داریم که این برنامه را اعلام خواهیم کرد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha