ایسوس ذنفون 5 (Asus Zenfone 5) یکی از موبایل های ارزشمند معرفی شده در نمایشگاه MWC 2018 است که درباره آن در کیو ام سی خواندیم. نظر خیلی از کاربران درباره این دستگاه مثبت بود و ما هم فکر می کنیم اگر در رده قیمتی خوبی وارد شود می تواند توجه بیشتری را به خود جلب کند. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا آنباکس ایسوس ذنفون 5 (Asus Zenfone 5) را با هم ببینیم.

ایسوس طبق کمپین جدید خود که متمرکز بر عکاسی است روی جعبه ذنفون 5 نیز عبارت We Love Photo را درج کرده است. بسته بندی به نظر کیفیت خوبی دارد و ایرادی به آن وارد نیست. لوازم جانبی همراه ایسوس ذنفون 5 در رده خوبی قرار می گیرد که نیاز شما را به هزینه اضافه برطرف می کند. شارژر سریع همراه با دستگاه درون جعبه وجود دارد، هندزفری نسبتا به کیفیتی همراه آن است و البته دوباره طبق عادت ایسوس، یک قاب رایگان نیز درون جعبه همراه دستگاه ارایه می شود.

ایسوس ذنفون 5 با نمایشگر کم حاشیه و زائده تصویر ارایه شده که می تواند برای خیلی از کاربران جذاب باشد. همچنین دوربین آن دوگانه بوده و دوربین دوم زاویه دید باز دارد. با توجه به رده قیمتی احتمالی زیر 500 دلار برای این دستگاه و چیپست اسنپدراگون 636 در کنار حافظه داخلی و رم 64 و 4 گیگابایتی به نظر می رسد که استقبال خوبی از آن به عمل بیاید. نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha