خبرگزاری تسنیم: بیژن ذوالفقارنسب درباره شکست یک بر صفر پرسپولیس در دربی 86 اظهار داشت: گیم از کیفیت خوبی برخوردار بود. نیمه اول استقلال خوب کار کرد، اما در نیمه دوم پرسپولیس شرایط خیلی بهتری پیدا کرد و موقعیت‌های خوبی نیز به دست آورد. در مجموع استقلال چیدمان و آمادگی بهتری برای این گیم داشت.

وی ادامه داد: پرسپولیس انگیزه لازم را برای این گیم نداشت و از طرف مقابل استقلال انگیزه بسیار زیادی برای این مسابقه داشت. این تیم در هیچ یک از مسابقات این فصل خود به این اندازه با انگیزه گیم نکرده بود.

پیشکسوت جیم پرسپولیس درباره اعتراض‌هایی که هواداران پرسپولیس نسبت به گیم کردن محسن ربیع‌خواه و عدم گیم محسن مسلمان دارند، تصریح کرد: خیلی مشکل است در این مورد نظر دهیم. مربی شاید یک هفته تمام در طول روز به این گیم فکر می‌کند و بعد از آن به این نتیجه می‌رسد که چه ترکیبی را انتخاب کند. فکر می‌کنم هواداران احساسی شعار می‌دهند، هیچ مربی دوست ندارد تیمش بازنده شود.

ذوالفقارنسب افزود: مسلمان هم گیمکن بسیار خوبی است و ویژگی خاص خودش را دارد. او مطمئناً می‌تواند در گیم‌های بعد به ترکیب تیم اضافه شود. فکر می‌کنم مربی را نباید به خاطر یک گیمکن زیاد تحت فشار قرار داد. شاید اگر این شعارها نبود برانکو به مسلمان در دربی گیم می‌داد.

وی یادآور شد: استقلال در دربی فراتر از قدرت و توانایی‌های خود گیم کرد. این نوع گیم یک تیم دائمی نیست و تحت شرایطی خاص فقط در یک یا دو گیم در طول لیگ رقم می‌خورد، اما پرسپولیس بر اساس قابلیت بدنی و تاکتیکی خود در طول فصل به اینجا رسیده است. پرسولیس اگر دو هفته دیگر هم گیم می‌کردند نمی‌توانست گل بزند، چون روز پرسپولیس نبود.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha